Rüyada “Rüyada Kavun Görmek” Görmek

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada Kavun görmek gören kişinin yaşamını etkileyecek, köklü değişiklikler oluşacağı anlamına gelir. Yaşamınızı sil baştan yenileceğiniz anlamına gelir. Rüyada kavun gören kimse, bazı rüya yorumcularına göre rüyada kavun görmek sağlık açısından sıkıntı göreceğiniz ve üzüntü yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada kavun görmek, sarı renk kavun görüyorsa sağlık açısından problem yaşayacağına işaret ederken sarı haricinde olan diğer renklerde görülen kavun şans ve bolluğa işaret eder. Rüyada olmamış yeşil renk kavun sarı renk bir kavundan daha iyi yorumlanır. Büyük bir kavunda küçük bir kavundan daha iyi yorumlanır. Rüyada kavun mevsiminde yeniliyorsa sağlık ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada Kavun Görmek İslami Anlamı

Dini yorumlara göre incelersek Kirmani (r.a) yorumuna göre; bir kişinin rüyasında kavun yediğini, topladığını ve ya kopardığını görmesi; o kimsenin hastalanacağına delalet eder. Ebu Saîd el-Vâiz’in yorumuna göre ise; rüya da kavun görülmesi, gören kişinin sık sık keder ve üzüntüye maruz kalacağına ve gören kişinin sağlığının bozulacağına, rüyasında bir kavun bulup yediğini gören kişinin amansız bir rahatsızlığa yakalanacağına işaret eder.

Rüyada Kavun Yemek

Rüya da kavun yemek rüyanın bütününe göre yorumlanır. Rüyayı gören kimse eğer tatlı olan bir kavun yediğini görürse bundan sonraki hayatında rahat ve bolluk içinde yaşayacak demektir. Kişinin itibarının artacağı anlamına gelir. Kavun yediğini gören kişinin kaç tabak ya da kaç tane kavun yediği mutlu bir hayat sürmesi ile doğru orantılıdır. Rüya gören kişinin yediği kavunların çok olması onun gelecek yaşantısında ne kadar mutlu olacağını gösterir. Kişinin tabağında kavun bıraktığını görmesi onun kavun dilimi kadar sıkıntı yaşayacağına ve borç sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Kavun Almak

Rüyada kavun almak gören kişinin yeni bir iş planladığını gösterir. Rüyada kavun almak yakın zaman içerisinde bir iş yapmayı planladığı anlamına gelir. Rüya gören kişinin yeni işi için bir miktar paraya ihtiyaç duyduğu ve elinde bulunan paranın tamamını yeni işinde sermaye olarak kullanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kavun Kesmek

Rüyasında kavun kesmek hayırlı yorumlanmaz. Rüyada kavun kestiğini gören kişinin yakın zamanda yapmakta olduğu bir iş yüzünden sıkıntılar yaşayacağına ve yıpranacağına yakın zaman da moralinin bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kavun Toplamak

Rüyada kavun toplamak gören kişinin malının değerleneceğine sorunların üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada Kavun Satmak

Rüyada kavun satmak gören kişinin helal rızk sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin helal kazanç getiren işlere gireceği ve bu işler sayesinde maddi sıkıntılarından kurtulacağına, azmi ve kararalı duruşu sayesinde bütün isteklerinin olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kavun Tarlası Görmek

Rüyada kavun tarlası görmek hayırlı yorumlanmaz. Rüya sahibinin çevresinde sapkın düşünceleri olan kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada Tatlı Kavun Yemek

Rüyada tatlı kavun yemek uzun yolculuğa çıkmaya, güzel olayların yaşanacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani