Rüyada “Rüyada Kavanoz Görmek” Görmek

Rüyada Kavanoz Görmek

Rüyada Kavanoz görmek, boşuna harcama yapmayan, ekmeğini boş yere savurmayıp çöpe atmayan, evde olandan ikincisini almamayı düşünen, kısaca israflı davranmayan bir ev hanımı şeklinde yorumlanır. Rüyada kavanoz gören kimse, rüyayı gören birey erkek ise, bu kişi eşi veya annesi olabilir. Rüyada kavanoz görmek, bu rüyayı gören birey, aynı zamanda sinirli anında karar almaması ve sözler sarf etmemesi gerekir. Aksi halde birey, öfke ile kalkıp zararla oturacaktır.

Rüyada Kavanoz Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kavanoz görmek, tutumlu olmak manasına gelir. Bir başka anlamı ise tutumlu biri ile bireyin yaşamını birleştirmesidir.

Rüyada Kavanoz Açmak

Rüyada kavanoz açmak, bireyin kendisine yetecek olan ve hususi hayatına da vakit ayıracak kadar çalışma kararları vereceğine delalettir. Allah’a sığınıp dua etmesi ile beraber sorunlarından kurtulacağına, kırgınlık veya dargınlık yaşanmasının muhtemel olduğuna, zor zamanlar geçirileceğine, maddi olarak sıkıntı çeken bireylere yardım yapılacağına yorumlanır. Birey kendisini özgür hissedeceğine, güç ve çok sorunlu vaziyetler geçireceğine ancak her şeyin boş ve gereksiz olduğunu sonradan fark edip, dünya nimetlerinden mahrum olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada Kavanoz Almak

Rüyada kavanoz almak, rüyayı gören bireyin hayırlı maddi kazanç sağlamasına, olumlu gelişmelere işarettir. Rüyası içerisinde kavanoz satın aldığını gören bireyin iş yaşamında bir ortaklığın içerisinde girip, işlerinin yolunda gideceğine, yapacağı güzel çalışmalar sonucu güzel neticeler alacağına, yüksek tutarda maddi kazanç sağlayacağına yorulur.

Rüyada Kavanoz Kırmak

Rüyada kavanoz kırmak, rüya sahibinin hangi konu içerisinde yetenekli olduğunu, hangi konuda yetersiz olduğunu bilip, o şekilde hareket etmesi şeklinde tabir edilmektedir. Rüyayı gören bireyin kapasitesini aşan işler içerisine girmediği için maddi kayıp ve hayal kırıklığı da yaşamayacağı manasına gelir.

Rüyada Kavanoz Kapağı Görmek

Rüyada kavanoz kapağı görmek, bireyin emeklerinin ve çalışmalarının karşılığını manevi ve maddi manada alacağının anlamını taşır.

Rüyada Dolu Kavanoz Görmek

Rüyada dolu kavanoz görmek, kısmete, iyiliğe, hayra, sorunlardan kurtulmaya ve rahatlığa kavuşmaya delalettir. Rüya içerisinde dolu kavanoz gören birey yaşamının ve işlerinin yolunda gideceğine, problemlerin ve yaşamış oldukları güçlüklerin biteceğine, şansın açılacağına, güzel bir dönem içerisine girileceğine yorulur. Rüyayı gören bireyin maddi kazancında artış olacağına, rızkının fazlalaşacağına, bereket ve bolluk içerisinde olunacağına işarettir.

Rüyada Cam Kavanoz Görmek

Rüyada cam kavanoz görmek, rüyayı gören bireyin etrafındaki şöhret, şan ve makam sahibi bir birey olduğuna ve bu bireyin sayesinde de rüya sahibinin de ismini alıp yürüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Boş Kavanoz Görmek

Rüyada boş kavanoz görmek, rüyayı gören kişinin canını sıkacak olan olayların yaşanacağına ve yaşamının olumsuz şekilde seyretmeye başlayacağına delalettir. Bireyin iyi giden işlerinin ve yaşamının bir an içerisinde bozulacağı, hem manevi hem de maddi zararın yaşanacağı manasına gelir.

Rüyada Kırık Kavanoz Görmek

Rüyada kırık kavanoz görmek, rüyayı gören bireyin çok arzuladığı bir şeye sabretmesi koşulu ile kavuşacağına işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani