Rüyada “Rüyada Kavak Görmek” Görmek

Rüyada Kavak Görmek

Rüyada Kavak görmek, kişinin ümit ettiği maddi gelişmelerin kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşeceğine, yıllar önce yaptığı yatırımların gün itibariyle beklenmedik şekilde değer kazanacağına delalettir. Rüyada kavak gören kimse, kavak ayrıca bazı tabirciler tarafından vedalaşmak olarak da yorumlanır. Rüyada kavak görmek, hasta birinin vefatına veya bulunulan coğrafyadan fazlaca uzaklaşılan bir yolculuğa çıkacak sevilen birini uğurlamaya, ona yönelik hasret çekileceğine göstergedir.

Rüyada Kavak Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a)’ ye göre rüyada kavak görmek, asgari geçimi sağlayacak bir meslek elde etmeye ve çabuk gelişecek güzel arkadaşlıklara yorulur. Molla Cami’ ye göre, bu rüyayı görmek, gaddar, şöhretli ve kendisinde hayır bulunmayan bir adama işaret eder. Rüyada kavak ağacı kestiğini gören kişinin eşi vefat eder. Kavak ağacının kuruduğu görüldüğünde ise orda bulunan hasta ölür. Kavak ağacı diktiğini gören kişi yeni bir çocuğa sahip olur.

Rüyada Kavak Kesmek

Rüyada kavak kesmek, rızkın kesilmesi, kısmetlerin kapanması ve kişinin ekonomik olarak beklemediği neticelerle karşılaşması, borçlarını ödemekte zorlandığı için daha asabi bir ruh halinde olacağı gibi durumlara yorulur. Kavak kesmek iyiye gösterge değildir ve aksiliklerle dolu günlere, şanssızlıklara kişinin çöküş yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kavak Dikmek

Rüyada kavak dikmek, sıkıntılı bir duruma çözüm bulmak için teşebbüslerde bulunulacağına, özellikle kavgalı olunan bir kişi ile yeniden mütareke sağlanacağına, evlilikleri biten kişilerin yeniden bir araya gelerek birliktelikleri için olumlu kararlar alacağına delalet eder. Kavak dikmek sevgi dolu geçecek bir ömre alamet olduğu gibi kişilerin yeni bir yuva kurma girişimine de yorumlanır.

Rüyada Kavak Ağacı Görmek

Rüyada kavak ağacı görmek, hayırsız bir insana delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan bu kişi, fiziksel yapısı nedeniyle kavak ağacına benzemektedir. Çevresi tarafından hoş karşılanmayan, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen bir kişi olarak bilinmektedir.

Rüyada Kavak Ağacı Sulamak

Rüyada kavak ağacı sulamak, kişinin kıvrak zekası yardımıyla işlerini kolaylıkla halledecek olmasına ve böylece dikkatleri üzerine çekeceğine delalet eder.

Rüyada Kavak Ağacı Budamak

Rüyada kavak ağacı budamak, kişinin etrafındaki kötü olan işlerin bir bir sona ereceğine alamettir.

Rüyada Kavak Ağacı Devrilmesi

Rüyada kavak ağacı devrilmesi, gülen yüzün solmasına, kötü düşüncelere malik olmaya ve korkuların dışavurumuna işaret eder. Rüyada kavak ağacının devrilmesi, felaketlerin yaşanmasına ve kötü etkiler altında kalmaya, baskı ortamının çoğalmasına ve sorunların artmasına, günah işlemeye meyil göstermeye ve hata yapmaya tabir edilir.

Rüyada Kurumuş Kavak Ağacı Görmek

Rüyada kurumuş kavak ağacı görmek, uzun zaman önce alınmış olan borçların rüyayı gören kişi tarafından ödeneceğine, insanlar tarafından takdir edilen bir kişi olunacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine alamettir.

Rüyada Yeşil Kavak Ağacı Görmek

Rüyada yeşil kavak ağacı görmek, mesut olmaya, içinde bulunduğunuz çaresizliğin sona ermesi ile yüzün gülmesine, iyi işler yapmaya ve kendini zinde hissetmeye alamettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani