Rüyada “Rüyada Katran Görmek” Görmek

Rüyada Katran Görmek

Rüyada Katran görmek, çok olumsuz şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada katran gören kimse, birçok yorumcuya göre rüyasında katran gören kimse, birçok sıkıntı ile aynı anda mücadele etmek zorunda kalacak ve bu süreçte de sağlığı kötü etkilenecektir. Rüyada katran görmek, birçok rüya tabircisi tarafından yapılmakta olan yorumlara göre de rüyada katran görmek rüya sahibinin maddi veya manevi büyük bir kayıp yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Katran Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında katran görürse kendisini bir çıkmazın içinde bulacak ve herkesin kendisine sırt çevirdiğine şahit olacaktır.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyada katran görmek çok da olumlu anlamlara sahip olmadığı için hayırlı bir rüya olarak görülmez. Dini olarak yapılan yorumlara göre ise rüyasında katran gören birinin dinden uzaklaşarak manevi değerlerini yitireceği ve maddiyata daha fazla önem vermeye başlayacağı ima edilir.

Rüyada Katran Temizlemek

Rüyada katran temizlemek, hayırlı anlamlara sahip olan güzel bir rüyadır. Yorumculara göre rüyasında katran temizlediğini gören biri hayatındaki kötü niyetli insanlarla olan iletişimini keserek onları yaşamından tamamen çıkaracak ve kendisini bu sayede arınmış hissedecektir.

Rüyada Katran Kusmak

Rüyada katran kusmak, kişinin günahlarından arınması ile bağdaştırılır. Rüyasında katran kustuğunu gören kimse yaptığı hatalardan ötürü Allah’a sığınarak tövbe edecek ve daha iyi bir insan olma yolunda adımlar atacaktır. Rüya sahibi manevi anlamda bir arınma sürecine girecek demektir.

Rüyada Katran Kaynatmak

Rüyada katran kaynatmak, kişinin ailesine düşman olan kişilerle iş birliği yaptığı şeklinde yorumlanır. Rüyasında katran kaynattığını gören biri kendi rızası ile düşmanlarına yardım edecek ve onlarla birlikte kötü işlerin peşinden koşacaktır.

Rüyada Katran Yemek

Rüyada katran yemek, rüya sahibinin haram kazanç elde ettiğine delalettir. Rüyasında katran yediğini gören biri haram yollarla elde ettiği parayı hem kendisi hem de ailesi için kullanıyor demektir.

Rüyada Katrana Batmak

Rüyada katrana batmak, kişinin hayatında çok fazla olumsuzluk olduğuna işaret eder. Rüyasında katrana batmış olduğunu gören biri gerçek hayatta da dert ve sıkıntıya batmış demektir.

Rüyada Katran İçmek

Rüyada katran içmek, kişinin yaptığı büyük bir haksızlıktan ötürü pişmanlık içerisinde olduğunu ancak gururundan ötürü geri adım atamadığını gösterir. Rüyasında katran içtiğini gören biri vicdan azabı çekmekte ancak bunu dindirmek için harekete geçmemektedir.

Rüyada Zift Görmek

Rüyada zift görmek, rüyayı görenin kötü bir haber ile yıkılacağı ve hatta bir süreliğine yataklara düşeceği anlamına gelir. Rüyasında zift gören biri olumsuz bir haber ile bir çıkmazın içine girerek büyük bir çaresizlik yaşayacak demektir.

Rüyada Zift Temizlemek

Rüyada zift temizlemek, kişinin kendi çabaları ile büyük bir dertten kurtulmasını ima eder. Rüyasında zift temizlediğini gören kişi, kimseden yardım almadan refaha erişecek ve eski neşeli günleri geri kazanacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani