Rüyada “Rüyada Katmer Yemek” Görmek

Rüyada Katmer Yemek

Rüyada Katmer yemek, kötü günlerin yaşanmayacağına, kara bulutlarının hepsinin dağılarak, güneşin yüzünü göstereceğine işaret eden bir rüya çeşididir. Rüyada katmer yediğini gören kimse, oldukça başarılı adımların atılması ve yatırımlar yapılmasına yorumlanan bu rüya, hayırlara vesile olan ve bereketin temsilcisi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada katmer yemek, bireyin kendisini hayallerine, amaçlarına taşıyacak olan kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü dikmiş olduğu her şeyi elde edip, hayatını olumsuz biçimde etkileyecek olan her şeyi yaşamından çıkaracağına şifa, ilaç bulacağına yorumlanır.

Rüyada Katmer Yemek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada katmer yemek, güç geçen bir iş döneminin basit bir biçimde atlatılacağına, verilmiş olan emeklerin sayesinde önemli kazançlar sağlanacağına alamet etmektedir. Bunun sayesinde de bedeninin iyi durumda olacağına, ortaya çıkan olumsuz ve kötü durumlardan dolayı kimi olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan oldukça fazla etkilenme durumu olacağına, sıkıntıların vakit içerisinde geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Şekerli Katmer Yemek

Rüyada şekerli katmer yemek, olumlu gelişmeleri ifade eder. Birey yaşamında istediği her şeye ulaşacak olup, arzu etmiş olduğu gibi yaşayacaktır. Huzur ve mutluluk bireyin yaşamından hiç eksilmeyecektir.

Rüyada Katmer Tatlısı Yemek

Rüyada katmer tatlısı yemek, rüyayı gören birey evli değil ise, hayırlı biri ile evlenip yuva kuracağına delalet eder. Rüya içerisinde katmer tatlısı yiyen biri evli ise, onun hayırlı evlatlarının olacağına veya olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Cevizli Katmer Yemek

Rüyada cevizli katmer yemek, biraz üzücü olayların geleceğine işarettir. Bireyin yaşamında onu üzecek olan bir olaya şahit olması mümkündür. Ancak birey hemencecik bu ruh halinden kurtulup eskiye dönecektir. Bireyi çok fazla etkilemeyecek olan bu olayın ardından yeni bir olayın daha olması da muhtemeldir.

Rüyada Kaymaklı Katmer Yemek

Rüyada kaymaklı katmer yemek, dedikodu manasına gelir. Bir çeşit söylenti ile oluşacak olan para manasına da gelen bu rüya pek iyi yorumlanmaz. Bu rüyayı gören birey, helal olmayan kazanca yönelebilir. Bireyi rahatsız edecek konuşmaların söz konusu olacağını da belirtmek önemlidir. Bu yüzden birey etrafındaki insanlara çok dikkat etmelidir.

Rüyada Tahinli Katmer Yemek

Rüyada tahinli katmer yemek, bol rızktır. Birey tahinli katmer yediğini görür ise parasal kazançlar elde edecek manasına gelir. Rüya sahibinin evinde oluşacak olan bereketi ve bolluğu artacaktır. Aynı zamanda sağlık sorunları olan biri şifa bulacaktır.

Rüyada Fıstıklı Katmer Yemek

Rüyada fıstıklı katmer yemek, rüyayı gören bireyin elinin bollaşması, rızkının çoğalması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bundan sonra arzu ettiği gibi harcama yapacağına, ihtiyaçlarını karşılayacağına tabirdir.

Rüyada Haşhaşlı Katmer Yemek

Rüyada haşhaşlı katmer yemek, bireyin işlerinin hayatı boyunca yolunda gideceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada haşhaşlı katmer yiyen kişinin mutluluğu da artar.

Rüyada Katmer Ekmeği Yemek

Rüyada katmer ekmeği yemek, güzel olacak gelişmeler ve olaylar manasına gelir. Bu olaylar bireyin mutluluğunu yerine getirecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani