Rüyada “Rüyada Katmer Görmek” Görmek

Rüyada Katmer Görmek

Rüyada Katmer görmek, rüya sahibinin bundan sonraki yaşamında hep iyilik, güzellik ve hayırlar ile karşı karşıya geleceğini gösterir. Rüyada katmer gören kimse, rüyasında katmer gören biri tüm dertlerinden kurtulacak ve neşeli bir ruh haline bürünecektir. Rüyada katmer görmek, birçok rüya tabircisi tarafından yapılmakta olan yorumlara göre rüyada katmer görmek kişinin geri kalan yaşamını huzur içinde geçireceğine delalet eder.

Rüyada Katmer Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında katmer görürse, borçlarından kurtulacak, günahlarından tövbe edecek, ailesi ile arasını düzeltecek veya eş, çocuk sahibi olacaktır.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyada katmer görmek oldukça güzel anlamlara sahip olduğu için hayırlı bir rüya olarak kabul edilmektedir. Dini olarak yapılan yorumlara göre ise rüyasında katmer gören biri dini ve ahlaki açıdan bir aydınlanma yaşayacak, Allah yoluna yönelecek ve dünyevi zevklerden kurtulacaktır. İslami açıdan da oldukça güzel yorumlara sahip olan bu rüya kişinin dindar biri haline gelmesini temsil eder.

Rüyada Katmer Yemek

Rüyada katmer yemek, kişinin iş hayatında adaletli biri olduğu, herkese eşit derecede davrandığı ve bu yüzden de insanlar arasında sevilip sayıldığı anlamına gelir. Rüyasında katmer yediğini gören biri iş hayatındaki başarısını ve saygınlığını adaletli bir insan olmasına borçludur.

Rüyada Katmer Yapmak

Rüyada katmer yapmak, rüya sahibinin hayallerine ulaşmak için çok çabaladığına ve bu çabaların boşa çıkmayacağına delalet eder. Rüyasında katmer yaptığını gören kimse, uzun zamandır hayalini kurduğu bir dileğinin sonunda gerçekleştiğin şahit olacak ve mutlu bir sürece girecektir.

Rüyada Katmer Almak

Rüyada katmer almak, başka biri aracılığı ile elde edilen mutluluk ile tabir olunur. Rüyasında katmer aldığını gören kişi çok yakın bir akrabasından veya dostundan alacağı bir haber ile refaha kavuşur ve bu hal uzunca bir süre bu şekilde devam eder.

Rüyada Katmer Açmak

Rüyada katmer açmak, zor ve sıkıntılı günlerin ardından erilecek huzur ile bağdaştırılır. Rüyasında katmer açtığını gören biri önüne çıkan engelleri pes etmeden aşmaya çalışarak başarıya ulaşacak ve sonunda mutluluğa kendi emekleri ile erişecektir.

Rüyada Katmer Pişirmek

Rüyada katmer pişirmek, rüyayı gören kişinin merhametli ve hayırsever biri olduğuna, bu yüzden de insanlar tarafından hep takdir edildiğine işaret eder.

Rüyada Katmer Vermek

Rüyada katmer vermek, rüya sahibinin güzel bir haber ile tüm ev halkını mutluluğa boğmasına delalettir. Birçok yorumcuya göre bu haber ya evlilik ya da doğum haberi olacaktır.

Rüyada Katmer Dağıtmak

Rüyada katmer dağıtmak, kişinin elinin açık olması manasına gelir. Rüyasında katmer dağıttığını gören kimse yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onların ihtiyaçlarını karşılar.

Rüyada Yağlı Katmer Görmek

Rüyada yağlı katmer görmek, mutluluktan akıtılan göz yaşını temsil eder. Rüyayı gören kişi öyle güzel bir olay yaşayacaktır ki bu durum karşısında gözyaşlarına hakim olamayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani