Rüyada “Rüyada Katlamak” Görmek

Rüyada Katlamak

Rüyada Katlamak, İbni Sirin ( ra ) demiştir ki; zor ve güç bir durumun üstesinden gelineceğine delalet eder. Rüyada çamaşır katladığını gören kimse, rüya sahibinin, sorunlarını çözüp hayatındaki her şeyi yoluna koyacağına, işlerinde başarı elde etmeye yorumlanır. Rüyada katlamak, diğer bir yorumu ile rüyada katlamak, yaşam standartlarını yükseltmeye, konfor sağlamaya işaret eder.

Rüyada Katlamak İslami Anlamı

Aynı zamanda ilişkilerde süregelen problemleri tek tek çözmeye ve ilişkileri düzelmeye de tabir edilir. İslami anlamıyla rüyada katlamak, para biriktirmek ve zengin olmak anlamına gelir. İş hayatında gelirin yükselmesine vesile olacak sürpriz gelişmeler olarak yorumlanır.

Rüyada Kazak Katlamak

Rüyada kazak katlamak, aile içinde yaşanan sıkıntılarla mücadele edileceğine, bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için ne gerekiyorsa yapılacağına tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, hane içinde aile üyelerinin iletişiminin artacağına ve huzurun yaşanacağına da yorumlanır.

Rüyada Kağıt Katlamak

Rüyada kağıt katlamak, resmi işlemlerle ilgili tüm işlerin yolunda gideceğine ve istenen sonucun elde edileceğine delalet eder. Bir diğer yorumu ile bu rüya, eğitim hayatına işaret eder. Diploma almak, mezun olmak ya da eğitim hayatında istenen başarıyı yakalamak ile yorumlanır. Bu rüya, bir kişiye haber yollamak ya da göndermek manası da taşır.

Rüyada Yorgan Katlamak

Rüyada yorgan katlamak, uzun zamandır beklenen bir haberin alınacağına ve mutlu olunacağına değerlendirilir. Kirmani ( ra ) demiştir ki; bu rüya, esenlik bulmak, ferahlamak ve huzur manasına gelir. Bazı alimlere göre ise evlilikte güzel günlere yorumlanır.

Rüyada Battaniye Katlamak

Rüyada battaniye katlamak, rüyayı gören kişinin, sakin ve düzenli bir hayat yaşayacağına delalet eder. Bu rüya, özel hayatta birlikte olunan kişi ile ilişkiyi bir adım ileriye taşımaya, pürüzleri ortadan kaldırmaya tabir edilir.

Rüyada Çarşaf Katlamak

Rüyada çarşaf katlamak, her şeyin üstesinden kolaylıkla gelmeye, hayatın zorluklarını atılan adımlarla atlatmaya delalet eder. Kişinin vereceği kararlar sayesinde aile, iş ya da özel yaşantıdaki düzensizlik ve karmaşalardan kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Elbise Görmek

Rüyada elbise görmek, hayra yorumlanan detaylı rüyalardandır. Görülen elbisenin rengine göre de yorumlarına bakılması gerekir. Genel anlamı ile bu rüya, sosyal ve özel hayatta yaşanacak olumlu ve güzel gelişmelere ve değişikliklere delalet eder.

Rüyada Yufka Katlamak

Rüyada yufka katlamak, rüya sahibinin nasip, kısmet ve rızkının bollaşacağı bir döneme delalet eder. İyi niyetin, dürüstlük ve doğruluğun karşılığını görmeye, yüzlerin gülmesine ve hayatın güzelleşmesine yorumlanır. Cafer-i Sadık ( ra ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişinin, eline para geçer, parası artar, kazancı yükselir. Kişinin, para biriktirme şansı yakalayacağı anlamına da gelir.

Rüyada Peçete Katlamak

Rüyada peçete katlamak, iyi niyetlere, temiz düşüncelere, istek ve hayallere işaret eder. Kişinin, bencil olmayan herkesi düşünen bir kişi olduğuna tabir edilir. Diğer bir yorum ile bu rüya, faydalı işlerle uğraşmak ve aile ve yakın çevreye yararlı olmak, onlara yardım etmek anlamına da gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani