Rüyada “Rüyada Katır Görmek” Görmek

Rüyada Katır Görmek

Rüyada Katır görmek, içerisinde çıkılmayacak olan kötü şeylere ve uzun bir vakit devam edecek olan problemlere işaret etmektedir. Rüyada katır gören kimse, rüyayı gören bireyin geçmiş zamandan kalan problemlerinin, bütün çabalamalarına rağmen yeniden karşısına çıkacağına ve bunun yüzünden de işlerinin yolunda gitmeyeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada katır görmek, aynı zamanda bu rüya vakit içerisinde iç sıkıntı ve mutsuzluktan kaynaklanan hastalıkların ortaya çıkmasıdır.

Rüyada Katır Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada katır görmek, yolculuk ve seyahat manasına gelir. Bu rüyayı gören bireyler, yolculuğa çıkacaktır. Çıkılması planlanan bir yolculuğun ardından yeni çalışmaların yapılması ve yeni başarıların elde edilmesi muhtemeldir.

Rüyada Katıra Binmek

Rüyada katıra binmek, ileri zamanda oldukça rahat bir hayat sürüleceğine ve refah içerisinde yaşanacağına yorulur. Rüyayı gören bireyin uzun zamandır muzdarip olmuş olduğu aman bir rahatsızlıktan ötürü sevdiği bireylerin hayır dualarının sayesinde kurtulacağına işaret etmekte olan bir rüya çeşididir.

Rüyada Katır Çekmek

Rüyada katır çekmek, hayırlara alamet eder. Bireyin rızkı artacak ve mülkü fazlalaşacaktır. Rüyada katır çektiğini gören bireyin ev yaşamı hep bolluk içerisinde geçecektir.

Rüyada Katırdan Düşmek

Rüyada katırdan düşmek, rüyayı gören bireyin vücudunda an içerisinde ortaya çıkacak olan ve uzunca bir vakit boyunca peşini bırakmayacak olan bir hastalık ve musibet şeklinde yorumlanır. Sağlık problemlerinin, aile yaşamında ve iş yaşamında çalkantılar ile düzeltilmesi güç vaziyetlere yol açacağını ifade eder.

Rüyada Katır Sürüsü Görmek

Rüyada katır sürüsü görmek, kurulmuş olan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, hastalıkların uzak duracağına ve oldukça önemli kısmetler sağlanacağına, karanlıkların aydınlanması ve yapılacak olan iş sayesinde maddi manada rahat bir yaşam sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Katır Yavrusu Görmek

Rüyada katır yavrusu görmek, geçim derdinin ve sorunun kalmayacağı manasını taşır. Herhangi bir kazayla veya diğer bir problem ile karşılaşılmayacağına, yeni kararların alınarak bireyin yaşamına yeni bir yön belirleyeceğine, bunun sayesinde huzuru ve başarıyı yakalayacağına, yapılacak olan işlerin kazanç getirmesinin aksine zarara yol açacağına işaret eden bir rüyadır. Bununla beraber maddi özgürlüğün kazanılması, ekmeğin daha basit biçimde daha rahat elde edilmesi şeklinde yorumlanan bu rüyada bireyin, işlerinin yolunda gideceği belirtilir.

Rüyada Katır Eti Görmek

Rüyada katır eti görmek, bireyin hayırlı kısmet içerisine kavuşacağına, ailevi problemlerden başarı ile sıyrılıp mutluluğa erişeceğine işaret eder. Aynı zaman içerisinde rüyayı gören kişinin hayırlı evlatlara kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dişi Katır Görmek

Rüyada dişi katır görmek, sonu mutluluk ile bitecek olan uzun zamanlı bekleyişe ve uzun zamanlı maddi kazanç şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören bireyin oldukça uzun süredir beklediği haberin ufak zaman içerisinde geleceği biçiminde yorumlanır.

Rüyada Yüklü Katır Görmek

Rüyada yüklü katır görmek, helal kazancın getireceği bolluk ve bereket manasına gelir. Birey helal olmayan kazanç ile yaşamıyordur. Kazandığı her kuruşu alnının teri ile kazanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani