Rüyada “Rüyada Kat Görmek” Görmek

Rüyada Kat Görmek

Rüyada Kat görmek, rüya yorumcularına göre hayırlara vesile olan bir rüya olmaktadır. Rüyada kat gören kimse, rüyayı gören kişi hayatında yükselme dönemine girer. Rüyada kat görmek, başarı ve para arka arkaya gelir. Ancak Diyanet’e göre rüyada görülen kat Allah yolunda çok hayırlı işler yaparak din ahlakıyla insanın yükselmesi anlamına gelir.

Rüyada Kat Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada kat görmek birden fazla anlama yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rüyasında ki katları nasıl ve ne şekilde gördüğüne göre farklı anlamlarıyla yorumlanması gerekir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kat görenin, rüyada kat çıkmak, rüyada kat inmek, rüyada zemin kat görmek ya da rüyada bodrum kat görmek gibi rüyanın görüşme şekli ile yorumlanması gerekir.

Rüyada Kat Çıkmak

Rüyada kat çıkmak, rüya yorumcularına göre rüyada çıkılan kat hayattaki adım adım ilerlemeler anlamına gelir. Kişinin başarıları ve attığı tüm imzaları olumlu sonuçlarla rüya sahibine döner. Kalabalıkta söz sahibi olmak ve büyük işler başarmak anlamına gelir. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi Allah yolunda hayırlı işler yapar.

Rüyada Kat İnmek

Rüyada kat inmek, rüya yorumcularına göre beklentilerin karşılanmaması anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin iş yada aşk konusunda beklentileri varsa bunun bir süre daha sonuca kavuşmamasına delalet eder. Diyanet’e göre bu rüya kişinin gizli saklı bir iş yapması anlamına gelir.

Rüyada Zemin Kat Görmek

Rüyada zemin kat görmek, rüya yorumcularına göre zemin kat maddi manevi sıkıntıları işaret eder. Eşler arası tartışmalar yaşanır hane içinde huzursuzluklar meydana gelir. Çalışan bir insan için iş yeri ile maddi sıkıntılar yaşanır.

Rüyada Bodrum Kat Görmek

Rüyada bodrum kat görmek, rüya yorumcularına göre kişinin gizli saklı iş yapması anlamına gelir. Sır tutmaya veya sır sahibi olmaya delalet eder. Diyanet’e göre rüyada görülen bodrum kat Allah katında işlenilen günaha yorumlanır.

Rüyada Üst Kat Görmek

Rüyada üst kat görmek, rüya yorumcularına göre rüyada görülen üst kat yapılacak olan büyük yatırımlara işarettir. Rüya sahibi yakın zaman da büyük bir mal sahibi olur. Diyanet’e göre bu rüya Allah katında doğru ibadetler yapıldığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Asma Kat Görmek

Rüyada asma kat görmek, rüya yorumcularına göre asma kat gören kişi arafta olmaktadır. Kişinin ikilem arasında duygular yaşaması söz konusu olur. Rüyayı gören kişi kararsızlıkla geçireceği bir süreç içindedir.

Rüyada Çatı Katı Görmek

Rüyada çatı katı görmek, rüya sahibine büyükleri tarafından kalacak mirası simgeler. Rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişi kalan hayatında tüm ailesine yetecek kadar büyük bir mirasa sahip olur.

Rüyada Saça Kat Attırmak

Rüyada saça kat attırmak, rüya yorumcularına göre şifa bulmaktır. Kişi şikayetleri olan tüm sağlık sorunlarından kurtulur. Yakın zamanda çok daha sağlıklı ve enerjisi yüksek bir hayata geçiş yapar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani