Rüyada “Rüyada Kask Görmek” Görmek

Rüyada Kask Görmek

Rüyada Kask görmek, genellikle çok hayırlı yorumlanır. Rüyada kask gören kimse, kişinin her konuda güvence altında olması, kendini güvenceye alarak hayatına devam etmesi demektir. Rüyada kask görmek, bu durum zaman zaman can güvenliği, zaman zaman ise maddiyatın güvenliği ile yorumlanabilir. Rüyada kask görmek, bazen de kişinin kendi içine kapanması, kendi iç dünyasında yaşadığı ve dışarı ile çok fazla iletişim kurması anlamına da gelebilir.

Rüyada kask görmek, çevreden ve insanlardan çekinen kişi kendi kabuğuna çekilir ve her şeyi kendi içerisinde yaşar. Bazen de kalbi kırılan kişi özellikle geçmişte duygusal anlamda bir ayrılık yaşamış ise yine kendi iç dünyasından çıkmak istemeyebilir.

Rüyada Kask Görmek İslami Anlamı

Rüyada kask görmenin dini yorumu, Kirmani (r.a) şöyle buyuruyor; erkek evlat sahibi olmaya delalettir. Rüyada kask görmenin psikolojik yorumu ise her zaman korku içinde olmak ve sürekli korunma isteğidir.

Rüyada Kask Almak

Rüyada kask almak, ev almak, yuva kurmak ve düzenli bir yaşantıya geçmek demektir. Düzensiz yaşamından ve savruk hayatından sıkılan kişiye düzenli hayat iyi gelecek ve işlerini yoluna koyacaktır.

Rüyada Kask Takmak

Rüyada kask takmak, çok hayırlıdır. Yeni biriyle tanışmak, güzel ilişki kurmak, bu ilişkiyi ileriye taşıyıp çok mutlu olmak ile yorumlanabilir.

Rüyada Kask Satmak

Rüyada kask satmak, taşınabilir bir malın satışını yapıp kar elde etmek, ticari bir zeka ile ciddi paralar kazanmak demektir.

Rüyada Motor Kaskı Görmek

Rüyada motor kaskı görmek, heyecanlı ve hızlı yaşamayı seven, anı yaşayan, tutkulu ve keyifli bir insana tabir olunur. Hiçbir şeyi kafasına takmayan, rahat davranan ve rahatlığı sayesinde de iç huzura ulaşmış olan kişi ile yorumlanır.

Rüyada Baret Görmek

Rüyada baret görmek, iş konusunda güzel gelişmeler yaşamak, mevcut işinde iyi yerlere gelmek demektir. Mevcut işi olmayan kişiler için ya da mevcut işin de değişiklik düşünen kişiler için ise başka iş alanlarında sağlanacak başarı ve huzurlu günler ile açıklanabilir.

Rüyada Miğfer Görmek

Rüyada miğfer görmek, kimi zaman kavga ve tartışma ortamına, gerginliğe ve moral bozukluğuna tabir edilir. Kimi zaman ise iyi yürekli ve merhametli bir kadına, onunla yaşanacak güzel günlere yorumlanır.

Rüyada Şapka Görmek

Rüyada şapka görmek, yönetici görevinde olmak, iyi bir makama gelmek, yükselmek demektir. Bugüne kadar verilmiş emeklilerin nihayet kazanılacak para ile ve mevki ile karşılığını almak ile tabir edilir.

Rüyada Motor Görmek

Rüyada motor görmek, başarı ve maddiyat ile ilgili alanlarda hızla yükselmek, başını alıp yürümek, önlenemez bir yükselişe geçmek ve çok güzel günler yaşamak demektir. Motor görmek bazen de her şeyi dazla hızlı yaşayarak çok çabuk tüketmek ve daha sonrada yalnızlığa ve mutsuzluğa düşmek olarak da tabir edilebilir. Bu iki ayrımı çok iyi yapmak ve birtakım güzellikleri tüketmemek çok önemlidir. Aksi halde kişi ciddi bir pişmanlığa düşebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani