Rüyada “Rüyada Kasırga Görmek” Görmek

Rüyada Kasırga Görmek

Rüyada Kasırga görmek, rüya sahibinin önünde zor günlerin olduğuna ve kişinin zor şeylerle sınanması şeklinde yorumlanır. Rüyada kasırga gören kimse, işlerin bozulmasına, kişinin iflas etmesi ve tüm malına haciz gelmesine ve mal varlığını kaybetmesi anlamına gelir. Rüyada kasırga görmek, kişinin hayatını kabusa çevirecek olayların yaşanmasına ve tüm düzenin alt üst olacağına, üzüntüye ve göz yaşına delalet eder. Güçlü olursanız, bunların üstesinden geleceksiniz demektir.

Rüyada Kasırga Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada kasırga görmek kısa zaman içinde yaşanacak zor günlere ve bu zor günler için çok zor şeylerden feragat edeceğinize ve tüm yaşamınızın bir anda alt üst olacağına ve zor günlerin sizi bekliyor olmasına yorumlanır.

Rüyada kasırgadan kaçmak

Rüyada kasırgadan kaçmak işlerin her geçen gün daha iyiye gittiğine, huzura ermeye, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşmesine, altından kalkılmayacak bir sorun yaşanmayacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünya evine girmeye sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kasırgadan kurtulmak

Rüyada kasırgadan kurtulmak çalışma hayatında büyük zararlara uğrayacağınıza ve çok kötü bir duruma düşmekten son anda kurtulacağınıza ve feraha çıkmaya bazı pişmanlıklar yaşanacağına, kazancını iki kat arttıracağına ve çok büyük miktarda paralar kazanacağınıza yorumlanır.

Rüyada denizde kasırga görmek

Rüyada denizde kasırga görmek yapılan hataların tekrarlanmaması gerektiğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işittiğine ve uzunca bir süre yalnız kalıp hayatında meydana gelecek olayların ve durumların üstesinden gelineceğine işaret eder.

Rüyada büyük kasırga görmek

Rüyada büyük kasırga görmek hayatında pek çok şeyin değişeceğine yorumlanır. Rüyada büyük kasırga görmek bir değişiklik yapılacağı anlamına gelir. Kasırganın şiddeti çok büyükse bu rüya kişinin hayatında tamamen değişmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada şiddetli kasırga görmek

Rüyada şiddetli kasırga görmek kişinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına işarettir. Ayrıca rüyada kasırga görmek, kişinin başının belaya girmesine ve tehlikeli işler yapılacağına işaret eder.

Rüyada hortum görmek

Rüyada hortum görmek şans ve kısmet açıklığına yorumlanır. Rüyasında hortum gören kişi aynı zamanda yoğun bir iş temposuna gireceğine ve işlerinde bol kazanç elde edecek anlamına gelir. Rüyada hortum gören kişi çok şanslı bir döneme girmesine işaret eder. Rüya sahibi uzun bir süre yükselen bir iş grafiğini sağlayarak terfi edeceğine, bu sayede hem maaşı hem de makamı artacaktır.

Rüyada tufan görmek

Rüyada tufan görmek, kimileri için sürpriz gelişmelere, kimileri içinse hazırlıksız olarak yaşanacak kayıplara delalet eder. Bu rüya genel anlamda rüya sahibinin yaşanacak olan değişikliklerine işaret eder. Rüyada tufan görmek, hasta ve borcu olan kişiler için hayır olarak kabul edilir.

Rüyada fırtına görmek

Rüyada fırtına görmek çok büyük ve olumlu değişiklikler yapılacağına yorumlanır. Fırtına rüyada kötü anlamlara gelmez. Rüyada görülen fırtına kişinin hayatında birçok şeyin değişmesine ve çok güzel bir düzenin kurulacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani