Rüyada “Rüyada Kaşınmak” Görmek

Rüyada Kaşınmak

Rüyada kaşınmak, bazen çok hayırlıdır bazen ise olumsuz yorumlanır. Rüyada kaşındığını gören kimse, rüya sahibinin boş işler peşinde koştuğuna, boş kimselerle muhatap olduğuna ve sebeple işlerinin yolunda gitmemesine işarettir. Rüyada kaşınmak, her zaman hayal kuran ancak boş hayalleri olan kimse boşluğa düşer ve bu sebeple üzüntü duyar.

Rüyada kaşınmak, mala mülke zarar gelmesi, elindekini kaybetmek, borca girmek ya da birilerine kefil olarak zarar etmek ile yorumlanır. Bu rüya bazen de ortaklığı yapılan işlerde görülen zararları anlatır. Bu sebeple bu rüyayı uyarıcı görüp maddi işlerde risk almamak en hayırlısıdır.

Rüyada Kaşınmak İslami Anlamı

Rüyada kaşınmanın dini yorumu, İmam Nablusi (r.a)şöyle buyuruyor; bir kimse rüyasında kaşınıyorsa kendi malına yahut bir akrabasının malına zarar gelecektir. Rüyada kaçınmanın psikolojik yorumu ise kişinin kendini sevmemesi, kendiyle barışık olmaması ve sürekli kendisine bahaneler bulması demektir.

Rüyada Sırtı Kaşınmak

Rüyada sırtı kaşınmak, birtakım meselelerin ortaya çıkması o meseleleri adeta kaşımak ve aydınlatmak gibidir. Rüyayı gören kişinin bunları muhakkak duyması ve öğrenmesi gerekir. Bu sebeple de bu işin izini sürerek peşine düşecek ve aydınlatacaktır.

Rüyada Saçı Kaşınmak

Rüyada saçı kaşınmak, bir meseleye çok üzülmek, kafa yormak ve sürekli onu düşünmek demektir. Rüyayı gören kişi bu meseleyi daha fazla düşünürse sıkıntısı devam edecektir. Bu sebeple ya çözmeli ya da bu sorundan uzaklaşmalıdır.

Rüyada Bitlenip Kaşınmak

Rüyada bitlenip Kaşınmak, sorunlu ve insanları sömüren gereksiz kişilerle muhatap olmak, bu gibi kişilerin laflarına maruz kalmak demektir. Bu kişilerin sürekli bir şeyler istemesi, karşı tarafı kullanması ile yorumlanabilir. Taviz verildiği sürece bu gibi kişiler sıkıntı vermeye devam edecektir

Rüyada Ayakları Kaşınmak

Rüyada ayakları Kaşınmak, bir yere gitmek demektir. Bazen de çok istenen bir yere bir türlü gidememek ile yorumlanabilir.

Rüyada Avucun Kaşınması

Rüyada avucunun kaşınması, iş yapmak, iş kurmak ve para kazanmak ile yorumlanır. Sıkıntıda olan kişinin eline bir miktar para geçecek ve onu rahatlatacaktır.

Rüyada Göz Kaşımak

Rüyada göz kaşımak, birtakım durumlardan haberdar olmak ve can sıkıcı olaylar yaşamak demektir. Olumlu gibi gözüken bir olayın iç yüzünü öğrenerek biraz sıkıntılı günler geçirmek ile yorumlanır.

Rüyada Böcek Görüp Kaşınmak

Rüyada böcek görüp kaşınmak, sinir bozucu kimseler ile muhatap olmak, onlarla aynı ortamı paylaşmak ve bir süre onlarla iş yapmak zorunda kalmak olarak tabir edilir. Bu gibi kimseler büyük bir ihtimalle iş çevresinden olan sorunlu kimselerdir.

Rüyada Çok Kaşınmak

Rüyada çok kaşınmak, ciddi bir mesele ile bir süre muhatap olmak zorunda olmak, epey çaba göstermek, bir süre bu mesele için yıpranmak demektir. Ancak çekilen sıkıntının karşılığı muhakkak alınacak ve rüyayı gören kişi emeklerine hakkı ile kavuşacaktır. Bu durum bazen miras mahkeme gibi konular ile ilgili de olabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani