Rüyada “Rüyada Kaset Görmek” Görmek

Rüyada Kaset Görmek

Rüyada Kaset görmek, rüya bilimcilerin görüşleri doğrultusunda rüyada kaset görmek kişiyi belaya sokup psikolojisini alt üst edecek bir olay yaşamasına işaret etmektedir. Rüyada kaset gören kimse, kişi yaşamında olumsuz olaylar yaşayacak, üzülecek ve sürekli tedirgin bir şekilde yaşayacaktır. Rüyada kaset görmek, bu rüyayı gören uzun süre etkisinden çıkamayacak olup yaşamında izler bırakacaktır.

Rüyada kaset görmek, rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören uzun süre boyunca hayata karşı hep korku ile yaklaşacak olup cesaretinin kırılmasına işaret eder; hayata karşı hep mutsuz olup kötü günlerin yaşayacak olmasına delalet eder.

Rüyada Kaset Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerinin değişik açıdan yorumlarına göre rüyada kaset görmek farklı bir şekilde yorumlanmaktadır. Cafer-i Sadık (r.a), rüyada kaset görmek durumlarını rüyada kaset dinlemek, rüyada kaset çıkarmak, rüyada kaset almak vb… olarak bakılması gerekir demiştir. İmam Nablusi (r.a), bu rüya hakkında olumsuz bahsetmiş ve hayra göre yorumlanmayacağını vurgulamıştır. Kirmani (r.a), bu rüyayı görenler için hayata karşı korku ile başlayacaklarından ve etkisinin uzun süre kalacağından bahsetmiştir.

Rüyada Kaset Dinlemek

Rüyada kaset dinlemek, kaset görmek olumsuz sonuçlar getirir fakat kaset dinlemek hayırlara vesil olarak yorumlanır. Bir kişi eğer rüyada kaset dinlediğini görürse bu; uğur, şans, başarı, kısmet olarak yorumlanır ve rüyayı görenin iyiliğine, güzelliğine ve insanlar ile hayırlı şekillerde karşılaşacağına alamet eder. Hayatı boyunca rahat ve huzur bulacağına, refah ve esenliğe kavuşup zaferler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Kaset Çıkarmak

Rüyada kaset çıkarmak, kişinin bilerek riskli işlere adım atacağına işaret eder. Bu yüzden kişinin girişeceği işlere karşı çok dikkatli olması gerekir.

Rüyada Kaset Almak

Rüyada kaset almak, kişinin riskli işlere gireceğine fakat bu işlerden güzel bir şekilde kurtulacağına işaret eder. İlk başta durum riskli gibi görünse de kişi bu yaşayacağı risklerden kurtulup sonunda güzel günler göreceğine göre yorumlanmaktadır.

Rüyada Müzik Kaseti Görmek

Rüyada müzik kaseti görmek, kişinin güzel ve iyi haberler alıp hayırlı işlere girişeceğine işaret eder. Kişi kendini çok iyi hissedip etrafından kendini gururlandıracak ve de yüceltecek sözler duyacağına, etraftakilerin kendisinden gurur duyacağına alamet eder. Bu sayede kişi iş hayatında aktif olup güzel kazançlar elde edecek, özel hayatında ise yeni başlangıçların olmasına göre yorumlanmaktadır

Rüyada Video Kaseti Görmek

Rüyada video kaseti görmek, kişinin önemli olaylar yaşamasına göre yorumlanır. Video kaset gören kişi yaşamında özel olaylar yaşayacağına ve bu olaylar sonucu geçmiş ve gelecek ile bağlantılar kurmasına göre yorumlanır. Rüyayı gören geçmişine gidebilir ve hesaplaşma yapabilir, hayatını tekrar kontrol edip bazı önemli konular hakkında odaklanmasına neden olmaktadır.

Rüyada Bozuk Kaset Görmek

Rüyada bozuk kaset görmek, kişiyi sıkıntıya, üzüntüye sokar. Bu rüya sonucunda kişinin iş ve özel hayatı yolunda gitmeyecek olup huzurunun kaçmasına göre yorumlanmaktadır.

Rüyada Kasetçalar Görmek

Rüyada kasetçalar görmek, şanssızlık olarak yorumlanmaktadır. Kişinin çok zor durumlara düşüp umudunun kırılacağına işaret eder.

Rüyada Teyp Görmek

Rüyada teyp görmek, kişinin endişelenmesine ve çözülemeyen bir takım olaylara göre yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani