Rüyada “Rüyada Kase Görmek” Görmek

Rüyada Kase Görmek

Rüyada Kase görmek, hayat, ev yaşamı, rızk ve bireyin şansı, kısmeti şeklinde ifade edilir. Rüyada kase gören kimse, rüyayı gören bireyin ehil olduğu zenginliğine, cebinde olan paraya, mutfağında bulunan ekmeğe delalettir.

Rüyada Kase Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kase görmek, hayırlı bir eş ya da evin geçimidir. Rüyada kase görmek, eğer kase oldukça güzel ve kıymetli ise, yorumladığı şey şerefli ve ahlaklıdır.

Rüyada Kase Kırmak

Rüyada kase kırmak, bundan sonra bireyin başına gelecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine işarettir. Geçmiş zamanda yaşana problemli vaziyetlerin bundan sonra yeniden tekrar etmeyeceğine, bireyin çok daha huzurlu ve mutlu bir yaşama sahip olacağına, tümün ve diriliğin kalmayacağına, yaşanan her şeyin sineye çekildiğine işaret eder. Bunun sayesinde daha dirençli, başarılı, soğukkanlı biri olacağına, rüyayı gören bireyin geçim derdinin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Kase Almak

Rüyada kase almak, bereket ve bolluk manasına gelir. Rüyayı gören bireyin elinin bol olacağına, geçim derdinin sonlanacağına, maddi durumun ve paranın da artacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Kase Yıkamak

Rüyada kase yıkamak, bireyin ilişkilerinde anlaşmazlığın olacağına, gereksiz konuları kafaya takıp kuruntu haline geleceğine, rüyayı gören kişinin huzursuz ve karamsar ruh halinde olunacağına, sağlığı adına ihmal yapmaması şeklinde yorumlanır. Yakının başına talihsiz olay gelmesinden ötürü birey elinden geleni yapacaktır. Birey kırıcı davranışlar sergileyebilir. Kendisi ile ilgili hoş olmayan laflar duyabilir.

Rüyada Cam Kase Görmek

Rüyada cam kase görmek, duygusal anlamda oldukça hassas bir dönem içerisine girildiğini ya da böyle dönemden geçileceğine işaret eder. Aşırı alınganlık gösterilecek olan bu dönemin içerisinde, bireyin kimi arkadaşları ile arasının açılacağını, geçici kırgınlıkların, küslüklerin sona ereceği ve olaylara nesnel bakış açısı ile bakmakta olan rüya sahibinin kafa karmaşası içerisinde olduğunun haberini verir.

Rüyada Altın Akse Görmek

Rüyada altın kase görmek, bireyin işini en güzel biçimde yapmasına ve bu sayede ticaret ehli olmasına yorulur. Rüyayı gören bireyin aklının ticarete yatkın olmasından ötürü çok para kazanacağı işlere girmesi şeklinde yorumlanır. Birey ileride önemli bir işin başına geçebilir.

Rüyada Demir Kase Görmek

Rüyada demir kase görmek, bireyin eline geçecek olan tüm fırsatları titizlikle değerlendirmesine rağmen, boşa harcayacağına, yaşam boyu arzularına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Porselen Kase Görmek

Rüyada porselen kase görmek, sorun ve huzursuzluğun geride kalacağını temsil eder. Birey, güzel günler geçirip, endişe dolu ve kırgınlık olan günlerini bitirecektir. Bir başka yorumda ise birey maddi manevi önemli zararlar edebilir.

Rüyada Gümüş Kase Görmek

Rüyada gümüş kase görmek, rüyayı gören bireyin işini büyütmesi amacı ile karşısına iyi bir avantaj çıkacağına veya mesleğinde bulunan üstün başarısının sayesinde maaşının artması ve rütbesinin yükselmesi şeklinde yorumlanır. Bir başka yorum ile birey yeni bir iş teklifi alabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani