Rüyada “Rüyada Kaşe Görmek” Görmek

Rüyada Kaşe Görmek

Rüyada Kaşe görmek, ehil olunan enerjinin tek sahaya yoğunlaştırmak yani o işe odaklanmak anlamına geldiği adına başarını da arkasından geleceği haberini vermektedir. Rüyada kaşe gören kimse, rüyayı gören birey adına mevkinin, makamın habercisi olan bu rüya, ele geçmiş olan iyi avantajların, imtiyaz ehli olmanın ve kendi yaşamını düzeltecek olan kudrete işaret eder. Rüyada kaşe görmek, gücün göstergesi olarak yorumlanır. Kaşeyi gören bireyler, kaymakamlık, muhtarlık, vergi memurluğu ya da maliye gibi meslekler içerisinde uzmanlaşırlar. Hesap işleri ile uğraşan bireyler, devlet dairelerinde saymanlık gibi mekanlarda itibar ehli olacak konuma gelirler.

Rüyada Kaşe Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada kaşe görmek, rüyayı gören birey adına girişilecek her iş içerisinde başarıdır. İş sahasında yükselmenin habercisi olan bu rüya da, tapu ile alakalı konuların da yakın zamanda çözüme kavuşacağını, bireyin kendi üstünde arsa ya da ev alacağını da bildirmektedir.

Rüyada Kaşe Yaptırmak

Rüyada kaşe yaptırmak, iş ile ilgili konular içerisinde başarıya yükselmek için oldukça çaba sarf edildiğini gösterir. Birey bu başarıların karşılığını alacak olup, kendisini güzel mevkilere taşıyacaktır.

Rüyada Kaşe Almak

Rüyada kaşe almak, diploma ya da takdir almak, iş mekanında başarılardan ötürü yöneticilerin gözüne girip, yükselmek manasına gelir. Rüyayı gören bireyin bunca zamandır verdiği emeklerin karşılığını almasına, yüksek mertebelere girmesi şeklinde yorumlanan bu rüya da, rüya sahibi sevdiği iş içerisinde çalışacaktır. Bununla beraber birey, iyi para kazanacak ve maddi açıdan rahatlayacaktır.

Rüyada Kaşe Basmak

Rüyada kaşe basmak, aile mirası ile alakalı konular içerisinde söz sahibi olarak, paylarına düşen kısmı kolay biçimde alırlar. Devlet işleri içerisinde veya mahkemelerde de iyi neticeler almanın göstergesi olan bu rüya, kademe atlamak, mezun olmak, kariyer için yeni bir başlangıç yapmak gibi manalar taşır.

Rüyada Şirket Kaşesi Görmek

Rüyada şirket kaşesi görmek, yeni meslek takımlarından insanlar ile bir araya gelecek olan kişilerin, iş meselesinde önemli bir konuda bireyin fikrinin alınacağının habercisi olan bu rüya itibarın artması, para bakımından yeni kaynaklar bulma ve borçlardan kurtulma manasına gelmekte olan bir rüyadır.

Rüyada Kaşe Mühür Görmek

Rüyada kaşe mühür görmek, işlerde mertebe atlamak manasına gelmektedir.

Rüyada Kaşe Kaban Görmek

Rüyada kaşe kaban giymek, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine, sıkıntı ve kıran çekmesine sebep olan her türlü şeyin ortadan kalkmasına, işini tutku ile yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan birisi olacağına, dedikodu çıkaran bireylerle bütün iletişimini keseceğine ve bu bireylerle uğraşmayıp tüm alakasını işine vereceğine yorulur.

Rüyada İsim Kaşesi Görmek

Rüyada isim kaşesi görmek, elde edilecek olan şeylerin sıkıntı ve korku ile sağlanacağına işarettir. Rüya içerisinde isim kaşesi görmek kimi zaman günahların marifeti manasına da gelir.

Rüyada Mühürlü Kağıt Görmek

Rüyada mühürlü kağıt görmek, telafisi olmayan bir yanlış yapılacağının göstergesidir. Kurulacak olan ortalık sayesinde önemli başarılara imza atılacağının haberini verir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani