Rüyada “Rüyada Kaşar Görmek” Görmek

Rüyada Kaşar Görmek

Rüyada Kaşar görmek, iyiliğe ve hayra tabir edilmektedir. Rüyada kaşar gören kimse, kişinin hayatının güzel bir hal alacağına, şansının açılacağına ve kısmetinin artacağına işaret eder. Rüyada kaşar görmek, birtakım rüya yorumcularına göre ise esaret altında olan yakınların özgür kalacağına ya da hastaların sıhhatine kavuşacağına alamettir.

Rüyada Kaşar Görmek İslami Anlamı

Rüyada kaşar görmek, Molla Cami’ ye göre, rüyada kaşar görmek, bekar kimseler için evlenmeye, hamile olan kadın için çocuk doğurmaya, artan mal ve mülke, uzun yaşanacak bir ömre işarettir. Kaşar rüyayı gören kişi için mal ve bolluğa alamettir.

Rüyada Kaşar Kesmek

Rüyada kaşar kesmek, rüyayı gören kişinin kısa bir zaman için mevcut gelirinin kesileceğine ya da bir miktar sekteye uğrayacağına bu zaman diliminin ardından ise işinin yine yoluna gireceğine tabir edilir.

Rüyada Kaşar Almak

Rüyada kaşar almak, rüyayı gören kişinin çevresinden bir davet alacağına ve bu bağlamda özlem giderip mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Kaşar Yemek

Rüyada kaşar yemek, rüyayı deneyim eden kişinin karşısına hayırlı birinin çıkacağına ve mutlu olacağı bir evlilik yapacağına, etrafında sevilen bir insan olmaya ve hayatın mana kazanmasına delalet etmektedir. Başka bir yoruma göre ise bu rüyayı gören kişinin düşmanlarının üstesinden gelmeyi başaracağına fakat değer verdiği bir insanı kaybedeceğine işarettir.

Rüyada Kaşar Rendelemek

Rüyada kaşar rendelemek, rüyayı gören kişinin kendisini üzen ve kıran kişilere karşıt tepki alacağına, bazı konularda mutabık olamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar neticesinde orta yolu bulacağına, birçok konuda daha temkinli olacağına, işinin ehli durumuna geleceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Taze Kaşar Görmek

Rüyada taze kaşar görmek, rüyayı gören kişinin yakaladığı fırsatların kıymetini bilip doğru değerlendirmesi şartıyla mesleğinde son noktaya kadar ilerleyeceğine, en yükseğe mertebeye ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada Kaşarlı Tost Yapmak

Rüyada kaşarlı tost yapmak, rüyayı gören kişinin birkaç iş şansı içerisinde alacağı kararla birlikte bol gelir elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kaşarlı Simit Görmek

Rüyada kaşarlı simit görmek, rüyayı gören kişilerin zenginleşmeye doğru adımlar atacağına ve altın ya da döviz birikimleri sayesinde rahat nefes alacağına, maddi konularda eskisine göre daha ferahlamış olacaklarına alamettir. Rüyada kaşarlı simit yemek çocuk sahibi olmaya, birine kaşarlı simit ikramında bulunmak ise kalabalık bir misafiri evinde buyur etmeye veya bir kutlama için yemek vermeye tabir edilir. Rüya sahibinin uğraşlarına eşi ve ailesi tarafından destek verileceğine, ev almak için hazırlık yapan kişiye en büyük yardımı eşinin vereceğine ve eşinin bu minvalde ek iş yaparak kazanca katkı sağlayacağını gösterir.

Rüyada Kaşar Ekmek Görmek

Rüyada kaşar ekmek görmek, rüyayı gören kişinin ergenlikten olgunluk dönemine bir geçiş yaşayacağına, kendisine destek olan ve hayır yapmayı seven, dini bütün bir partnerle hayatını birleştireceğine, yapılacak bazı akıllıca hareketler sayesinde rakiplerini ekarte edeceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani