Rüyada “Rüyada Kaş Görmek” Görmek

Rüyada Kaş Görmek

Rüyada Kaş görmek, rüyayı gören kişinin hanesi için bol rızk ve helal nimet anlamına gelmektedir. Rüyada kaş almak, İslami yorumu ise, hayırlı bir kısmet ile nasip olarak tabir edilir. Diğer bir yorum ile rüyada kaş deldirmek, kişinin evleneceği kimsenin merhametli, anlayışlı ve iyi biri olacağına delalet eder. Rüyada kaş kesmek, evli kimseler için bu rüya, evlilikte mutlu ve sorunsuz günlerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Kaş Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kaş görmek, Kirmani ( ra ) buyurmuştur ki; rüyada kaş görmek, rüyayı gören kişinin gelirinde yükseliş olacak demektir. Rüya sahibi kişinin, yakın bir zamanda güzel ve hayırlı bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Bu olay kişinin, yüzünü güldürecektir. Rüya sahibinin sürekli hayalini kurduğu yüksek maddi gelir imkanı ve zenginlik olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kalın Kaş Görmek

Rüyada kalın kaş görmek, İslami anlamı ile kişinin çok iyi düşünüp doğru kararlar verdiğine bu sebeple hayatında doğru olaylarla karşılaşacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, kazanılacak bir başarı ile de tabir olunur. Para kazanmak ve yeni bir gelir kaynağı anlamına da gelir.

Rüyada İnce Kaş Görmek

Rüyada ince kaş görmek, İmam Nablusi ( ra ) buyurmuştur ki; yapmak istenen işlerde bir takım aksilikler olacak manasına gelir. Bu aksilikler rüya sahibinin canını sıkacak demektir. Bir diğer yorum ise kişinin özel hayatında mutlu olacağı bazı olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada kaş aldırmak, kişinin kaybedeceği mal ve mülk ile tabir edilir. İbni Sirin ( ra ) demiştir ki; bir işi için yapılacak masraflara yorumlanır. Bir işe para yatırmak için elden çıkarılacak bir mala da delalet eder. Sahip olunan mal varlığında bir azalışa işaret eder.

Rüyada Kaş Dökülmesi

Rüyada kaş dökülmesi, duygusal hayat ile tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin duygusal hayatında yaşayacağı hayal kırıklığı, dargınlık ya da ayrılık olarak yorumlanır. Bazı alimlere göre bu rüya, bir işin kimseye ihtiyaç duymadan yapılması anlamı taşır.

Rüyada Kaş Kesmek

Rüyada kaş kesmek, bir işi sonlandırmak olarak tabir edilir. Dini anlamı ile bu rüya, kişinin hayatında bir işi ya da ilişkiyi kendi istek ve kararı ile sonlandıracağı anlamına gelir. İş ya da mesleki hayatta yaşanacak bir değişiklik olarak yorumlanır.

Rüyada Kaş Ektirmek

Rüyada kaş ektirmek, yüksek gelir elde etmeye delalet eder. İş ve ticari hayatta kazanç elde etmeye ve kar sağlamaya yorumlanır. Kişinin geleceği için yapmak istediği bir yatırımı en kısa zamanda yapacağına da tabir olunur.

Rüyada Cımbız Görmek

Rüyada cımbız görmek, rüya sahibinin uyanıklığı ve zekası ile bir işin üstesinden geleceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, zor gibi gözüken bir işin kolaylıkla halledileceğine yorumlanır. Bir diğer yorumu ile çok ince düşünülmesi gereken hassas bir konunun varlığına işaret eder.

Rüyada Kirpik Görmek

Rüyada kirpik görmek, rüya sahibinin, dini görevlerini eksiksiz yerine getirdiğine, Allah yolunda yürüdüğüne, dinine bağlılığına tabir edilir. İş hayatında yaşanacak olumlu gelişmelere de tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani