Rüyada “Rüyada Kaş Almak” Görmek

Rüyada Kaş Almak

Rüyada Kaş almak, farklı görünmeye çalışmak ile yorumlanır. Rüyasında kaş aldığını gören kişi, çevresindeki insanlara karşı olduğundan daha farklı görünmeye çalışan kişidir. Rüyada kaş alan birini görmek, güzelliğine önem veren kadın ile de tabir edilir. Rüyada kaş almak ile ilgili alimlerin dini yorumları şu şekildedir.

Rüyada Kaş Almak İslami Anlamı

Rüyada Kaş almak, Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında kaş aldığını gören kişi, hatalarını örtmeye çalışan kişidir yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada kaş almayı, kılık değiştirmek, haram olan işleri yapmak ile yorumlamıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyada kaşını aldığını gören kişi, yanlış yolda olan kişidir demiştir.

Rüyada Cımbızla Kaş Aldırmak

Rüyada cımbızla kaş aldırmak çözüm ve çare aramak ile yorumlanır. Rüyasında cımbız ile kaş aldırdığını gören kadın, farklı yollar ile sorunlarını çözmeye çalışacaktır. Rüyasında cımbız ile kaş aldırdığını gören erkek, görüntüye önem veren ve iyi niyetli olmayan kişidir.

Rüyada Kuaförde Kaş Aldırmak

Rüyada kuaförde kaş aldırmak, başkalarından medet ummak ile yorumlanır. Rüyasında kuaförde kaş aldırdığını gören kişi, başkası aracılığı ile iş sahibi olacaktır. Rüyada kuaförde kaş aldırmak, hazırlanmak ve davete katılmak ile de yorumlanır. Rüyada kuaförde kaş aldıran birini görmek, başkalarının hayatlarına özenmek ile tabir edilir.

Rüyada İple Kaş Aldırmak

Rüyada iple kaş aldırmak beceri sahibi olan kişileri örnek almak ve onlardan yardım istemek ile tabir edilir. Rüyasında ip ile kaşını aldırdığını gören kişi, kendini ortaya atarak bilgi toplamaya çalışır. Rüyada ip ile başkasının kaşını almak, okumadan meslek sahibi olmak ve iş kurmak ile tabir edilir. Rüyada ip ile kaş aldırmak, memnun olunmayan yüz ve duruş ile de tabir edilir.

Rüyada Kendi Kaşını Almak

Rüyada kendi kaşını almak, meslek edinmeye çalışmak ve iş bulmak ile tabir edilir. Rüyasında kendi kaşını aldığını gören kadın, iş sahibi olacak ve maddi sıkıntılarından kurtulacaktır. Rüyasında kaşını aldığını gören erkek, iş hayatında sorun ve sıkıntı yaşayacak, maddi zorluklar çekecektir. Rüyada kendi kaşını aldığını gören kişi, başkalarının başarılarına kendi çabaları ile yetişmeye çalışan kişidir.

Rüyada Başkasının Kaşını Almak

Rüyada başkasının kaşını almak, başkalarının başarıları için emek harcamak ile tabir edilir. Rüyasında başka birinin kaşını aldığını gören kadın, iyi niyet ile karşılıksız yardım eden kişidir. Rüyasında başka birinin kaşını aldığını gören erkek, yapılan işlere engel olmayan çalışan ve yenilgiyi kabullenemeyen kişidir. Rüyada başka birinin kaşını almak, kıskançlık ve art niyet ile de yorumlanır.

Rüyada Kaş Bıyık Aldırmak

Rüyada kaş bıyık aldırmak, kusurlara geçici çözümler bulmak ile tabir edilir. Rüyasında kaş bıyık aldırdığını gören kişi, geçici çözümler ile hayatını devam ettiren kişidir. Rüyada kaş bıyık aldıran birilerini görmek, ibret almak ve şükür etmek ile yorumlanır. Rüyada kaş bıyık aldırılması, hataları başkalarının üzerinden kapatmaya çalışmak ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani