Rüyada “Rüyada Karyola Görmek” Görmek

Rüyada Karyola Görmek

Rüyada Karyola görmek, güzel olaylar ile tabir edilir. Genellikle konfor, rahatlık, iç huzur, aile ve akrabalar arasındaki güzel ilişkiler, iyi iş ilişkileri ve her konuda kafanın ve gönlün rahat olması ile açıklanabilir. Rüyada karyola gören kimse, aynı zamanda bekar insanlar için hayırlı insanlar ile tanışarak evlenmeye, onlarla güzel bir yuva kurmaya da delalettir. Rüyada karyola görmek, evli olan kişiler için ise rüyada karyola görmek evliliğinde sorunlar var ise çözülmesine ve mutlu olmasına, adeta ikinci baharlarını yaşamasına işarettir.

Rüyada Karyola Görmek İslami Anlamı

Rüyada karyola görmenin psikolojik yorumu ise kişinin hayatında da rahatlığına düşkün oluşu, keyfinden ödün vermemesi ve her daim bu keyfi araması ile tabir edilir. Rüyada karyola görmenin dini yorumu, Caferi Sadık (r.a) şöyle buyuruyor; yatak zevceye bolluk ve berekete işarettir.

Rüyada Karyola Kurmak

Rüyada karyola kurmak, doğrudan ev ve yuva hayatı ile ilgili güzel gelişmeler ve iyi haberler almak ile tabir edilir. Bu rüya her ne olursa olsun evli insanlar için de bekar insanlar için de çok hayırlı ve güzel bir rüyadır.

Rüyada Karyola Taşımak

Rüyada karyola taşımak, hane içerisine güzel paralar girmesi, yeni bir ev almak ve ya bir araba almak gibi durumlara işarettir. Bazen de bu rüyanın anlamı mirastan pay almak ve sevinç ile müjdelenir.

Rüyada Karyola Düzeltmek

Rüyada karyola düzeltmek, aile ve iş yaşantısı gibi konularda bir takım sorunları düzeltmek, bazı işleri yoluna koymak, düzensizlikleri çözmek ile tabir edilir.

Rüyada Karyolada Yatmak

Rüyada karyolada yatmak, bazı durumlarda birtakım hastalıklar sebebiyle bir süre tatsız günler geçirmek, hasta yatmak olarak tabir edilir. Ancak bu hastalık büyük bir hastalık değildir. Kişi kısa zamanda sağlığına kavuşacaktır.

Rüyada Ahşap Karyola Görmek

Rüyada ahşap karyola görmek, yeni başlayan bir olayın kötüleşmesi ve çok sağlam bir temele oturmasıdır. Eğitim ile ilgili bir konuda iyi yerlere gelmek, eğer eğitim hayatı yok ise iş alanında güzel işler başlatmak ya da yeni tanışılan biriyle ilişkiye götürmek gibi durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada Karyola Başlığı Görmek

Rüyada karyola başlığı görmek, bir konuda işin başını çekmek, onu yönetmek, insanları yönlendirmek ve faydalı güzel işler yapmak demektir.

Rüyada Karyola Örtüsü Görmek

Rüyada karyola örtüsü görmek, bir olayı örtbas etmek ya da tamamen çözerek kapatmak ile yorumlanabilir. Bazen de kapatılan bir olayı tekrardan açarak çözümleme yoluna gitmek demektir. Her ne olursa olsun hayırlı sonuçlanacaktır.

Rüyada Kırık Karyola Görmek

Rüyada kırık karyola görmek, evli insanlar için evliliklerindeki birtakım huzursuzluklara, ilişkisi olan insanların işlerin bozulmasına işarettir. Her türlü gönül kırıklığı ve can sıkıcı olaylar ile yorumlanabilir. Bu gönül meselesi bazen geçmişte kalmış bir olayın tekrardan kişinin karşısına çıkması, o insanla bir daha karşılaşması ile de ifade edilebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani