Rüyada “Rüyada Kartopu Görmek Ne anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kartopu Görmek Ne anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kartopu görmek, bu rüya, hafiflemeye ve rahatlamaya işaret eder. Rüyada kartopu gören kimse, rüyayı gören bireyin yaşamının sonuna kadar huzurun, sakinliğin ve mutluluğun hakim olacağının habercisidir. Rüyada kartopu görmek, birey sevdiği insanlara kavuşarak, onlar ile birlikte yaşamaya başlayıp, problemleri kafaya takmamaya, kimi olayları büyütmeyip soğukkanlı biçimde tabir edilmektedir.

Rüyada Kartopu Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüya içerisinde kar görmek, geniş rızk, yaşam, mal ve mülktür. Rüya içerisinde kartopu görmek, kısa zamanlığına da olsa, bireyin kendisini sorunlu, sıkıntılı, zahmetli gibi düşüncelere alt koyduğunu gösterir.

Rüyada Kartopuyla Oynamak

Rüyada kartopuyla oynamak, ferahlamaya, esenliğe, rahatlamaya, huzur ve mutluluk bulmaya tabir edilen bir rüyadır. Rüyayı gören kimsenin, bazı kişilerden iltifatlar alarak mutlu olmasını gösteren bu rüya da aynı şekilde arkadaşlar ile bir araya gelip, keyifli planlar yaparak, eğlenceli zaman geçirmeye işarettir. Anlık fakat doyumu olmayan mutlulukların manasını taşır.

Rüyada Kartopu Atmak

Rüyada kartopu atmak, dostlardan, aile veya akrabalardan yana hayır bulma şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören bireyler, etrafında çok sevilen bir birey olduğundan ötürü, hiç kimse üzülüp güç vaziyette kalmasına razı olmaz ve bununla beraber bu kişiler her zaman elinden geleni yapar manasına gelir.

Rüyada Kartopu Savaşı Yapmak

Rüyada kartopu savaşı yapmak, rüyayı gören bireyin şahsi kusurları ile uğraşmanın yerine, alaka duyduğu ve yetenekli olduğunu düşündüğü konuların üstünde yoğunlaşıp, o alan içerisinde uzman olacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Kar Yağması

Rüyada kar yağması görmek, bereket ve bolluğun geleceğine yorulur. Bu berekete ve bolluğa biraz zorlu bir biçimde ulaşılacaktır. Ancak bu bolluk ve bereket her zaman daim olacaktır.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yemek, bireyin iş yaşamında ve aile yaşamında çok güzel olaylar ve vaziyetlerin karşısında çok huzurlu olacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi, yazın kar yediğini görür ise, kötü gelişmeler ile karşılaşıp, hep kötü olaylar ile karşı karşıya gelir.

Rüyada Kar Temizlemek

Rüyada kar temizlemek, hoşgörü, zenginlik ve yardımlaşmak anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin karakterini ortaya çıkaracak şans elde etmesi mümkün olan bir işe girmesi muhtemeldir.

Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüyada kar fırtınası görmek, iyi bir vaziyeti temsil etmemektedir. Bu kötü vaziyet, içerisinde bulunan veya başarı için kullanılacak bütün kuvvetin elden alınması ya da gereken kaynaklara ulaşılmasını engelleyen koşulları kapsamaktadır. Bununla beraber kar fırtınası görmek, hususi yaşamda biri ile olan ilişkideki soruna ya da ilişkideki soğukluk manasına gelir.

Rüyada Lapa Lapa Kar Yağması

Rüyada lapa lapa kar yağması, bol bol para kazanmak, bir miras sağlamak, zengin olmak ve insanların nazar edeceği derecede mutlu olmak anlamına gelir. Rüyayı gören birey, yaşamını yoluna ve düzenine koymak isteyecektir. Birey dertlerinden kurtulmak adına, müjdeli haberler ile karşılaşacaktır. Bu rüyayı görmek hayırlıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani