Rüyada “Rüyada Kartal Görmek” Görmek

Rüyada Kartal Görmek

Rüyada Kartal görmek, rüyayı gören kişinin bütün hayatının zafer, mutluluk ve başarı ile geçmesi olarak yorumlanır. Rüyada kartal görmek, rüyayı görenin hem manevi hem de maddi olarak yükselmesi demektir. Büyük kısmet olarak yorumlanan kartal, rüya sahibine de büyük bir kısmet getirecektir.

Rüyada Kartal Görmek İslami Anlamı

Rüyada kartal görmek, kişinin yaşadığı eve bolluk hakim olacak, zenginlik ve bereket gelecektir. Kişinin kartal görmesi devlet kurumunda işe girmesi ve bu işte yükselmesi ve söz sahibi olması demektir. Kişinin makamı yükselecek ve üstün bir rütbe elde edecektir. İmam Nablusi (r.a) Hazretleri, rüyada kartal görmek, hem maddi hem de manevi alemde refaha ulaşmaktır buyurmuştur.

Rüyada Kartal Beslemek

Rüyada kartal beslemek, fırsatlar elde edileceğini, bütün borçların ödeneceğini gösterir. Şans yüze güler, hastalık çekiliyor ise en kısa zamanda şifa bulunur. Rahat edilecek bir döneme girilir. Kişiyi çekemeyen, zarar vermeye çalışan kişilerin yaptıkları boşa çıkar, endişe ettiği tüm konular ortadan kalkar.

Rüyada Kartal Yavrusu Görmek

Rüyada kartal yavrusu görmek, tüm bunların neticesinde amaç, hedef, hayal, arzu ve istekler gerçek olur, makam ve itibar sahibi olunur. Rüyada yavru kartal görmek, ele geçen tüm fırsatlar en güzel şekilde değerlendirilir, iş hayatında tüm rakipler arkada bırakılır.

Rüyada Kartal Yakalamak

Rüyada kartal yakalamak, kişinin atacağı yanlış adımlar yüzünden üzüleceğini, kötü günler geçireceğini gösterir. Kendisine uygun olmayan kişiler ile ortak projelere girmesi yüzünden çok zor günler geçirir ve bir sebep yüzünden sıkıntıya düşer.

Rüyada Kartal Öldürmek

Rüyada kartal öldürmek, kişinin acımasız ve etrafına zarar veren bir kişi olduğunu ve hırslarını kontrol etmek zorunda olduğuna işarettir. Eldeki büyük bir fırsatı kaçırır, ayağa kadar gelen kısmetler tepilir.

Rüyada Kartal Yuvası Görmek

Rüyada kartal yuvası görmek, rüyayı gören kişinin hedefleri, amaçları, dilekleri olarak yorumlanır. Bu kişinin hayal ettiği her şey önüne gelecek, tuttuğu dilekler gerçekleşecek, hayalleri gerçeğe dönecektir. Kısmet ve kazanç kapıları yanında belirecek, hayırlı kısmetler sayesinde büyük bir refaha kavuşacaktır.

Rüyada Kartal Saldırması

Rüyada kartal saldırması, ciddi bir sağlık sorunu yaşanacağını, zor ve inatçı bir hastalığa yakalanılacağını, bu çetin hastalık yüzünden uzun ve çok zor bir tedavi süreci geçirileceğini gösterir.

Rüyada Kartalın Avlanması

Rüyada kartalın avlanması, devlette itibarı kazanılacağına, her yerde söz sahibi olunacağına işaret eder. Diğer insanlar tarafından onur ve saygı görülecek, etrafında büyük kalabalıklar toplanacaktır. Herkes o kişiye saygı gösterir, şan ve şöhrete erer. Devlet işinde büyük basamaklar çıkılıp, mevki sahibi olunur.

Rüyada Kartal Eti Yemek

Rüyada kartal eti yemek, kazancın çok artacağını, elde edilen zenginlik, mal ve mülk yüzünden çevrede bulunan kişiler tarafından kıskançlık duyulacağını belirtir. Rüya sahibi, isminden her yerde söz ettirir ve yaşam kalitesi çok artar. Aklın güzel bir şekilde kullanması ile geleceğe büyük yatırımlar yapılır, çok sayıda mal ve mülk sahibi olunur. Bütün hayatını disiplinli bir şekilde yaşayarak başarılı olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani