Rüyada “Rüyada Kart Görmek” Görmek

Rüyada Kart Görmek

Rüyada Kart görmek, iş teklifi almak ve ortaklık yapmak ile yorumlanır. Rüyasında kart gören kişi, iş hayatında değişiklikler yaşayacaktır. Rüyada görülen kart davet almak ile de tabir edilir. Rüyada kart görmek ile alakalı alimlerin İslami yorumları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Kart Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kart görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, iş toplantısına katılır ve yüksek bir makama geçer demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada görülen kart, davetiye almaktır yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında kart gören kişi, önemli toplantılara katılan ve saygı gören kişidir demiştir.

Rüyada Kart Dağıtmak

Rüyada kart dağıtmak farklı şekillerde tabir edilir. Rüyasında oyun kartı dağıttığını gören kişi, kalabalık şekilde yanlış işler yapacaktır. Rüyasında kendi kartını dağıttığını gören kişi, davet verecek ve çevresindeki kişileri bu davete çağıracaktır. Rüyada kart dağıtmak, ortak aramak ve destek beklemek ile de tabir edilir.

Rüyada Kart Oyunu Oynamak

Rüyada kart oyunu oynamak, şansa bırakılan işler ile yorumlanır. Rüyasında kart oyunu oynadığını gören kişi, tedbirsiz hareket eden ve yaptıklarının sonuçlarında kötü şeyler yaşayacağını düşünmeyen kişidir. Rüyada kart oyunu oynamak, kolay yollar ile haram para kazanan kişileri delalet eder. Kart oyunu riskli ve tehlikeli işleri de tabir etmektedir.

Rüyada Altın Kart Görmek

Rüyada altın kart görmek, mal ile tabir edilir. Rüyasında altın kart gören kişi, iyi bir iş fırsatı yakalayacak ve değerlendirecektir. Rüyada altın kart bulmak, mirastan pay alınmasını delalet eder. Rüyada başkasında altın kart görmek, çevredeki insanların mallarına göz koymak ve çalmak ile tabir edilir. Altın kart, iş hayatında elde edilecek başarıyı da temsil etmektedir.

Rüyada Kart Falı Görmek

Rüyada kart falı görmek, şeytani planlar ve gelecek için alınan kararları tabir eder. Rüyada kart falı görülmesi, kötü niyet ile yapılan planları delalet etmektedir. Rüyada kart falı bakan birinin görülmesi, büyü yaptırmak için arayış içinde olmak ile yorumlanır. Kart falı, kaderini ve kısmetini kendi eliyle kapatan kişiler ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kart Falı Baktırmak

Rüyada kart falı baktırmak, inançsız kişileri temsil eder. Rüyasında kart falı baktırdığını gören kişi, dini inancı zayıf ve sıkıştığı zamanlarda başka şeylerden medet uman kişidir. Rüyada başka birini kart falı baktırır iken görmek, dine uygun olmayan işlere tanıklık etmek ile yorumlanır.

Rüyada Kart Almak

Rüyada kart almak, davet edilmek ile tabir edilir. Rüyasında kart aldığını gören kişi, bir davete konuk olacak ve konuşma yapacaktır. Rüyada görülen kart, fırsat ve şans ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kartvizit Görmek

Rüyada kartvizit görmek, meslek ve iş ile yorumlanır. Rüyasında kendi kartvizitini gören kişi, emeklerinin karşılığında hak ettiği makamda olacaktır. Rüyada kartvizit görmek, istenilen mesleği yapak ile de tabir edilir. Kartvizit, saygı gören iş adamını da temsil etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani