Rüyada “Rüyada Karşıya Geçmek” Görmek

Rüyada Karşıya Geçmek

Rüyada Karşıya geçmek, bir zorluğu, bir engeli aşmak, ortadan kaldırmak, tamamen çözümleyerek ileriye gitmek demektir. Rüyada karşıya geçtiğini gören kimse, her zaman önüne bakmak, doğru yolda ilerlemek ve başarılı olmak ile tabir olunur. Rüyada karşıya geçmek bazen de kalp kırıklığı yaşanmış bir meseleyi ardında bırakmak, başka bir meseleye yönelmek ve eski meseleyi tamamen unutmak demektir.

Rüyada Karşıya Geçmek İslami Anlamı

Rüyayı gören kişi bu meseleyi unutup da başka bir şeye yönelirse çok mutlu olacak ve onun için en hayırlısı olacak demektir. Rüyada karşıya geçmenin psikolojik yorumu, ulaşılması istenen birçok hedefin olması, kişinin hayatını bu hedeflerine adaması ve bunlar için elinden ne geliyorsa yapması demektir. Rüyada karşıya geçmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; Allah yolunda ilerlemek ve erdemli olmak demektir.

Rüyada Karşıdan Karşıya Geçmek

Rüyada karşıdan karşıya geçmek, kişinin önüne hayat yolunda hiçbir engel çıkmaması, her daim önünün açık olması demektir. Şayet önüne bir şey çıkıyorsa bile bunu kolaylıkla aşabilecek kadar kudretli olması ile yorumlanır.

Rüyada Vapurla Karşıya Geçmek

Rüyada vapurla karşıya geçmek, bir yere seyahate gitmek, buradan memnun dönmek demektir. Seyahat amacıyla gidilen yerde yeni işler, anlaşmalar ve yeni insanlarla tanışmalar söz konusu olabilir.

Rüyada Dereden Karşıya Geçmek

Rüyada dereden karşıya geçmek, bir meselenin kendiliğinden yolunu bulması, çözümlenmesi ve aydınlanması demektir. Kişi kendine bu meseleyi sorun etmemeli, her şeyi akışına bırakmalı ve bu şekilde düzelmesini beklemelidir.

Rüyada Yüzerek Karşıya Geçmek

Rüyada yüzerek karşıya geçmek, kişinin hayat mücadelesinde her zaman aktif olduğu, her mesele ile en iyi şekilde savaştığı ve bir dava insanı olduğu anlamına gelir. Hayat yolunda yapacağı her şeyde azmi ve mücadeleci ruhuyla hedeflerine ulaşacak demektir.

Rüyada Kayıkla Karşıya Geçmek

Rüyada kayıkla karşıya geçmek, beklenen bir meselenin, düşünülenden daha yavaş olması, ağır işlemesi ve geç sonuçlanması demektir. Her ne kadar geç sonuçlanan iş insanın sabrını tüketse de sonuçta kişinin hayrına olacağı bilinmelidir.

Rüyada Karşı Yola Geçmek

Rüyada karşı yola geçmek, bir konuda saf değiştirmek, fikir değiştirmek demektir. Kişinin yaşantısında fikirsel olarak bir aydınlanma yaşayacağı ve bunun da kendisine psikolojik anlamda çok iyi geleceği ile tâbir olunur.

Rüyada Trafikte Karşıya Geçmek

Rüyada trafikte karşıya geçmek, yoğunluğun içerisinde işleri halletmeye çalışmak, bazı konularda sıkışmak ve yoğunluktan bunalmak ile tabir edilir. Çevresindeki insanların, özellikle hane içerisindeki kişilerin, rüya sahibini bunaltması ve sabrını taşırma olarak da açıklanabilir.

Rüyada Karşıdan Karşıya Koşmak

Rüyada karşıdan karşıya koşmak, hedefi tam vurmak, güzel şans ve fırsatlar yakalamak, bolluk ve bereketin kişiye gelmesi ve şans kapısının açılması ile tabir edilir. Bu durum maddi anlamda kazanç olabileceği gibi evlenmek isteyen kişiler için de gönül içlerindeki şans ve fırsatlar olarak yorumlanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani