Rüyada “Rüyada Karşılaşmak” Görmek

Rüyada Karşılaşmak

Rüyada karşılaşmak, genellikle çok hayırlıdır. Birçok alanda tabiri bulunmaktadır. Rüyada karşılaşmak, rüyanın görüldüğü şekline göre de değişmektedir. Şehir değiştirmek, yeni bir çevreye girip yeni insanlar tanımak, iş değiştirmek ve yeni bir iş kurmak ile tabir olunur. Rüyada karşılaşmak kişinin kısmeti ile karşılaşması, tez zamanda bir araya gelmesi ve hayalini kurduğu bir yuvaya kavuşması demektir.

Rüyada Karşılaşmak İslami Anlamı

Rüyada karşılaşmanın diğer bir anlamı da bazen geçmişten gelen ve kapanmayan bir meselenin tekrardan kişinin karşısına çıkması ve onu çözümlemek için fırsatının olması ile açıklanabilir. Rüyada karşılaşmanın psikolojik yorumu ise yüzleşmekten korkulan birtakım yanlışların olması, bu sebeple kişinin onlarla karşılaşmaktan çekinmesi ve korku yaşaması demektir. İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; bekar bir kadınla tanışıp münasebet kurar.

Rüyada Hırsızla Karşılaşmak

Rüyada hırsızla karşılaşmak, can sıkıcı ve tatsız olaylar yaşamak ile tabir olunur. Rüyayı gören kişi rahatsız olacağı kişiler ile karşılaşarak istemediği münasebetler kurar ve can sıkıntısı yaşar. Bu durum geçici de olsa kişiyi yorabilir.

Rüyada Tesadüfen Karşılaşmak

Rüyada tesadüfen karşılaşmak, rastlantısal olarak güzel hadiseler yaşamak, iyi haberler almak ve güzel çevreler içerisinde bulunmak demektir. Kişinin karşılaşacağı insanlar kendisine yarar getirecektir.

Rüyada Sürprizle Karşılaşmak

Rüyada sürprizlerle karşılaşmak, gerçek hayatta da güzel haberler almak, güzel bir takım hadiseler yaşamak demektir. Kişi hayırlı kimseler ile karşılaşarak güzel işler yapacak ve gelecekte güzel günler kendisine bekleyecektir.

Rüyada Zorluklarla Karşılaşmak

Rüyada zorluklarla karşılaşmak, kişinin hayatında mücadeleci biri olduğunu, birçok zorluğu yendiğini ve çalışkanlığı ile her şeyin üstesinden geldiğini gösterir. Bu rüya gerçek hayatta emek vermiş, sıkıntı çekmiş, birçok konuda mücadele vermiş olan kimsenin rahat edeceğine yorumlanır.

Rüyada Yolda Karşılaşmak

Rüyada yolda karşılaşmak, uzun zamandır görülmeyen birini görmek, bundan ötürü mutlu olmak ve eski günleri yad etmek ile tabir edilir. Kişi eski günlerine dönecek ve bu görüşme kendisine iyi gelecektir.

Rüyada Sevgiliyle Karşılaşmak

Rüyada sevgiliyle karşılaşmak, çok hayırlıdır. Bekar olan ve yalnız olan kimseler için kalabalık bir ortamda tanışacakları yeni kişiler çok hayırlı gelecek ve onlarla güzel münasebetler kuracaklardır. Şayet evli olan bir kimse bu rüyayı görüyorsa eski sevgilisini görebilir ve şaşırabilir demektir.

Rüyada Düşmanla Karşılaşmak

Rüyada düşmanla karşılaşmak, gerçek hayatta kötülük yapan kişilerin cezasını bulması ve rüya sahibinin bu durumu görmesi ile yorumlanır. İlahi adalete güvenilmeli ve hiçbir suçun cezasız kalmayacağını bilinmelidir.

Rüyada Camide Karşılaşmak

Rüyada camide karşılaşmak, çok hayırlıdır. Kişinin Allah yolundan ayrılmayacağı, her zaman doğru işler yapacağı ve insanlara faydalı olacağı anlamına gelir. Dini konulardan uzak kalan kişi kendini bu alana daha fazla yöneltecek, maneviyatı güçlenecek ve daha da huzur bulacaktır. Bu rüya bazen de kişinin hayır işleri yaparak çok fazla hayır duası alması olarak tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani