Rüyada “Rüyada Karpuz Görmek” Görmek

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada Karpuz görmek, mal, mülk, paraya yorumlanırken aynı zamanda kişinin hayır ve menfaate ulaşacağı anlamına gelir. Rüyada karpuz gören kişi eğer sıkıntıda ise bu sıkıntısından kurtulacaktır. Rüyada karpuz kesmek, eğer işsiz ise güzel bir işi gireceğine ve ömür boyu mutluluğuna, huzuruna, sağlıklı olmasına, maddi sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder. Bazende rüyada karpuz taşımak, yaşanacak sıkıntılara ve yakın dostu ile husumeti olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Karpuz Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karpuz görmek, bazı alimlere göre farklı anlamlara gelir. İmam Nablusi(r.a) demiştir ki; bir kimse rüyasında mevsiminde olan karpuz görmüş ise iyi bir eşe, mala, huzura, mutluluğa, sağlığa yorumlanır. İbni Sirin(r.a) demiştir ki; Rüyasında kişi eğer karpuz yediğini görmüş ise sıkıntı ve kederden kurtulacak, kişi eğer hapiste ise hapisten çıkacaktır. Kirmanı(r.a) şöyle buyuruyor; Kişi eğer rüyasında karpuz yediğini görür ise, o kişi sıkıntılardan kurtulacaktır. Eğer kişi evinde birçok karpuz görür ise, malının fazlalaşacağına diye yorumlamıştır.

Rüyada Karpuz Tarlası Görmek

Rüyada karpuz tarlası görmek, Kişi uğraştığı ve çabaladığı her şeyin karşılığını en kısa zamanda alacaktır. Çektiği eziyet ve sıkıntıların son bulacağı ve kazancının, malının artacağına yorumlanır. Bazende karpuz tarlası görmek kız çocuğuna yorumlanır.

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyasında karpuz yemek, karpuz yediğini gören kimse etrafındaki arkadaşları, dostları, yakınları tarafından dedikodusunun yapıldığına ve kişiye iftira atılacağına delalet eder. Bu rüya pek hayırlı ve güzel bir rüyaya yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin çok zor zamanlar geçireceği, hiç hoşuna gitmeyecek olaylar yaşayacağı, rüya sahibinin arkasından konuşulanlara çok sinirleneceği ve güvendiği kişilerin arkasından iş çevirip ve dedikodusunu yapıp kişiyi üzeceği anlamına gelir.

Rüyada Karpuz Toplamak

Rüyada karpuz toplamak, büyük kazançlar kazanacağına, maddi sorunlardan kurtulacağına, problemlerinin çözüleceğine, malının artacağına ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada Karpuz Almak

Rüyada karpuz almak, kişi rüyasında karpuz aldığını görür ise, işlerinin yolunda gideceği, yeni işlere girişip o işlerden başarı elde edecektir. Ayrıca işlerinde bol para kazanıp istediği amacına yakın zamanda ulaşacaktır. Maddi yönden sıkıntıları sona erecek refaha çıkacaktır.

Rüyada Mevsiminde Karpuz Görmek

Rüyada mevsiminde karpuz görmek, sağlığa ve sıhhate yorumlanır. Bu rüya hayra yorumlanır. Sıkıntı ve kederden kurtulup güzel günlere kavuşmasına, dilediğinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Dilimlenmiş Karpuz Görmek

Rüyada dilimlenmiş karpuz görmek, bazen yeni bir işe yorumlanır bazen de dostunuzla yaşayacağınız sıkıntılara işaret eder. Yeni bir işe girişecek ve o işte başarılı olmanıza, yükselişe, paraya, mala, mülke işaret eder.

Rüyada Karpuz Kesmek

Rüyada karpuz kesmek, bu rüya pek hayırlı bir rüya değildir. Rüyada karpuz kesmek olumsuz ve kötü sonuçlara, kişinin hayatında kötü şeyler olacağına yorumlanır. Yakın zamanda kişi kötü bir haber alıp çok üzülecek ve bu üzüntülerden dolayı çok yıpranacaktır.

Rüyada Karpuz Taşımak

Rüyada karpuz taşımak, kişi sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltecek, evinin içindeki huzursuzluğun biteceğine, yapılan hatalarını düzeltip, mutluluğa, sevince, huzura, güzel günlere ve hayırlı haberlere yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani