Rüyada “Rüyada Karnıyarık Görmek” Görmek

Rüyada Karnıyarık Görmek

Rüyada Karnıyarık görmek, boş konuşan, boş sözlerle insanları kandırmaya çalışan bir kişi ile yorumlanır. Rüyada karnıyarık gören kimse, rüyayı gören kişi etrafında bu tip insanları tutmaya devam ederse, kendisine faydadan çok zarar getirecekler demektir. Rüyada karnıyarık görmek, rüyada karnıyarık görmek aynı zamanda kişinin sağlığına dikkat etmediği, çok sağlıksız beslenerek bedenine zarar verdiği ile yorumlanabilir. Bu sebeple bu rüya aslında beslenmeye çok dikkat edilmesi gereken uyarıcı bir rüyadır. Rüyada karnıyarık görmenin diğer bir anlamı da kişinin ziyafete, zevk ve sefaya, lükse olan düşkünlüğünün olması bu sebeple çok fazla harcama yaptığı ve maddi anlamda kesesine zarar verdiği ile yorumlanabilir.

Rüyada Karnıyarık Görmek İslami Anlamı

Harcamalarına dikkat etmeyen kişi ailesini zora sokacak ve önüne geçilmez borçlara sebep olacaktır. Rüyada karnıyarık görmenin psikolojik yorumu ise her zaman lüks yaşantıya ödenmiş ama hiçbir zaman bunlara ulaşamamış olan kişinin, içinde ukte kalmış olması ve bu sebeple her zaman hayaller kurulması ile açıklanabilir. Rüyada karnıyarık görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; yalana fitneye tabir olunur.

Rüyada Karnıyarık Yemek

Rüyada karnıyarık yemek, çıkarı için insanlarla birlikte olan, işi bitince de insanlara sırtını çeviren ve herkesi kullanan bir kimse ile tabir edilir. Bu gibi kimselere dikkat edilmeli ve kişinin bu tipteki insanları etrafından uzaklaştırması gerekir.

Rüyada Karnıyarık Pişirmek

Rüyada karnıyarık pişirmek, kişinin ağzının tadının her zaman yerinde olması, içinin huzur dolu olması ve her daim rahatlaması ile yorumlanabilir. Evinde ve işinde çok mutlu olan kişi manevi anlamda her zaman kendini güçlü ve iyi hissedecektir.

Rüyada İmam Bayıldı Görmek

Rüyada imam bayıldı görmek, çok hayırlıdır. Kişinin en kötü halde bile olsa çok zengin olacağına, maddi anlamda çok güzel bir kaynak bularak buradan faydalanacağını işarettir.

Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Rüyada patlıcan yemeği görmek, huzursuz olmak, ağzının tadının bozulması, birtakım sinir bozucu sözleri olan insanlarla gereksiz muhatap olması demektir. Bu durum her ne kadar gezici olsa bile kişinin sinirlerine hakim olması ve ileride pişman olacağı bir şey söylememesi gerekir. Çünkü olay bittiği zaman bunun büyük pişmanlığını duyacak ve telafi etmekte zorlanacaktır.

Rüyada Patlıcan Kızartmak

Rüyada patlıcan kızartmak, sağlığına dikkat etmemek, bakımsız kalmak ve hareketsizlikten ötürü bedenin yavaşlaması demektir.

Rüyada Patlıcan Tarlası Görmek

Rüyada patlıcan tarlası görmek, kişinin zorlanacağı bir ortama girmesi, her kafadan bir ses çıkması ve insanları idare etmek zorunda kalması demektir. Ancak bu yönetim ve idareyi iyi kullanan bir kişi, sonunda bunun meyvelerini toplayarak çok büyük kar elde edecektir.

Rüyada Közlenmiş Patlıcan Görmek

Rüyada közlenmiş patlıcan görmek, eski dostlarla bir araya gelmek, güzel günleri hatırlamak ve hoş sohbetler yaparak keyifli zamanlar geçirmek demektir.

Rüyada Patlıcan Yemek

Rüyada patlıcan yemek, devlet makamında iyi bir yerlere gelmek demektir. Şayet rüyayı gören kişi özel sektörde çalışıyor ise burada kademe atlayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani