Rüyada “Rüyada Karışıklık Görmek” Görmek

Rüyada Karışıklık Görmek

Rüyada Karışıklık görmek, pek fazla hayra yorulmaz. Kişinin kafa karışıklığı, iç dünyasındaki karışıklıkları, ikilemleri, kararsızlıkları ve mutsuzlukları ile yorumlanabilir. Rüyada karışıklık gören kimse, kendisinden emin olamayan kişi, bunu hayatına ve çevresine de yansıtarak mutsuz olacak demektir. Rüyada karışıklık görmek aynı zamanda kişinin hayatında var olan, kendisine sıkıntı veren bir meseleyi çözmesi olarak yorumlanabilir. Bu mesele geçmişten gelen bir mesele olabilir.

Rüyada Karışıklık Görmek İslami Anlamı

Tekrardan gündeme gelerek kişiye bu meseleyi tamamen ortadan kaldırmak için bir fırsat sunulmuş olabilir. Kişi bu fırsatı değerlendirerek yoluna doğru bir şekilde devam edebilir. Rüyada karışıklık görmenin psikolojik yorumu ise kişinin bilinçaltında bir takım duygu karmaşasının olduğu, duygu durumunda birtakım bozukluklar olduğu ve bunun da her daim ruh haline yansıdığı ile yorumlanır.

Rüyada karışıklık görmenin dini yorumu ise İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; karışıklık maldaki azalmaya ve para kaybına işarettir.

Rüyada Kafa Karışıklığı Görmek

Rüyada kafa karışıklığı görmek, kişinin bir takım sıkıntılar yaşaması, psikolojik anlamda bunalımda olması, keder ve üzüntü içerisinde olması ve en güzel en neşeli anlarda bile duruma bir türlü konsantre olamaması demektir.

Rüyada İş Yerinde Karışıklık Görmek

Rüyada iş yerinde karışıklık görmek, gerçek hayatta da iş yerinde bazı sıkıntılar yaşamak, bir takım sorunlu kimseler ile problemler içerisinde olmak ve bu karışıklıkların bir türlü neticelenememesi ile yorumlanır.

Rüyada Evde Karışıklık Görmek

Rüyada evde karışıklık görmek, bazı tatlı telaşların olması, düğün, tören, cemiyet ya da müjdeli bir bebek haberi ile yorumlanabilir. Her ne olursa olsun aile içerisine girecek olan haberler kişinin hayrına olacaktır.

Rüyada Askeri Karışıklık Görmek

Rüyada askeri karışıklık görmek, kişinin devlet ile alakalı olan işlerinin birtakım sıkıntılı durumlar sebebiyle bir türlü ilerleyememesi ve geç sonuçlanması ile yorumlanabilir. Ayrıca bu rüya askerde yakını olanlar için bazı tatsız durumlara da sebep olabilir. Kişinin yakınının askerde rahat edememesi, sıkıntılı bir askerlik dönemi geçirmesi ile açıklanabilir.

Rüyada İç Karışıklık Görmek

Rüyada iç karışıklık görmek, kalabalık bir ortama girerek burada bazı huzursuz durumlar yaşamak ve ortamdan uzaklaşmak istemek ile tabir olunur.

Rüyada Sokakta Karışıklık Görmek

Rüyada sokakta karışıklık görmek, kişinin komşuları ile yaşayacağı bir kısım olumsuz olaylara ve küslüğe işarettir.

Rüyada Kargaşa Görmek

Rüyada kargaşa görmek, ya akrabalar arasında miras sebebiyle yaşanacak bazı bir tartışmalara ya da iş yerinde terfiye etme sebebi ile oluşacak bazı huzursuzluklara yorumlanır.

Rüyada Karmaşa Görmek

Rüyada karmaşa görmek, rüya sahibinin istemediği bir ortamda olması, hoşlanmadığı insanlarla bir arada olmak zorunda kalması ve bu sebeple huzursuz olması ile tabir edilir. Bazen de haksız yere suçlanmak ve haklıyken haksız duruma düşmek olarak da yorumlanan bu rüya, kişide geçici bir süre de olsa sıkıntıya sebep verecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani