Rüyada “Rüyada Karışık Turşu Görmek” Görmek

Rüyada Karışık Turşu Görmek

Rüyada Karışık turşu görmek, can sıkıcı olayların yaşanması ile tabir edilir. Rüyada karışık turşu yemek, hane içindeki insanların sözlü tartışma yaşayacağı ile yorumlanır. Rüyada karışık turşu yapmak, tat kaçıran hadiselerin meydana geleceği ile yorumlanır. Rüyada turşu görmek ile ilgili alimlerin dini açıklamaları şöyledir.

Rüyada Karışık Turşu Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karışık turşu görmek, İbni Sirin (r.a) buyurmuştur’ki; can sıkıcı olaylara ve istenmeyen işlerin yapılmasına işaret eder demiştir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada turşu görmeyi, hoş olmayan durumların yaşanacağına ve zor günlerin geçirileceğine yormuştur. Rüyada çöpe turşu dökmek, saklanan şeylerin anlatılması ile de yorumlanır. Rüyada acur sebzesi turşusu, çirkin ama temiz kalpli ve iyi niyetli kişi olarak’ta yorumlanır.

Rüyada Turşu Kavurması Görmek

Rüyada turşu kavurması görmek, yaşanmış olan tartışmaların uzamasına ve küslüklerin bitmemesine yorumlanır. Rüyasında turşu kavurması gören ve yiyen kişi, ardı ardına tartışmalar yaşar ve bu durum yüzünden zor zamanlar geçirir.

Rüyada Patlıcan Turşusu Görmek

Rüyada patlıcan turşusu görmek, tecrübeli kişilerden akıl almak ile yorumlanır. Rüyasında patlıcan turşusunu gören ve yiyen kişi, aldığı tavsiyeleri uygular ve başarı elde eder. Patlıcan turşusu yapıldığını görmek, yaşlı ziyareti ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Turşudan Midesi Bulanmak

Rüyada turşudan midesi bulanmak, sevilmeyen bir yemeğin yenmesi ile yorumlanır. Rüyasında turşu yer iken midesinin bulandığını gören kadın erkek evlat sahibi olur. Rüyada başka birinin yediği turşudan mide bulanması hissetmek, sevilmeyen kişiler ile aynı ortamda bulunmak ile yorumlanır.

Rüyada Pancar Turşusu Görmek

Rüyada pancar turşusu görmek, önemli bir iş üzerinde sevilmeyen kişiler ile bir araya gelmek anlamındadır. Rüyada pancar turşusu almak ve yemek, küslerin bir cenaze ile bir araya gelmesi olarak tabir edilir. Pancar görmek, çok fikirli insan ile de yorumlanır.

Rüyada Acur Turşusu Görmek

Rüyada acur turşusu görmek, uzun ve zahmetli olacak toplantı ile tabir edilir. Rüyada acur turşusu yapmak, sevilmeyen ve arkasından konuşulan kişiler ile yorulur. Rüyasında acur turşusunu başkasına verdiğini gören kişi, yapılan suçlardan başkalarına atmaya çalışan kişidir.

Rüyada Fasulye Turşusu Görmek

Rüyada fasulye turşusu görmek, kendini öven ve büyüklenen insan ile yorumlanır. Rüyasında fasulye turşusu yediğini gören kişi, kendini över ve bu sözleri hoş karşılanmaz. Başkasına fasulye turşusu yedirmek, onun başarılarını dilinden düşürmeyen ve sürekli öven kişi ile tabir edilir.

Rüyada Çöpe Turşu Dökmek

Rüyada çöpe turşu dökmek, hane içinde istenmeyen insanlardan kurtulmaya çalışmak ile yorumlanır. Rüyada bozulan turşuyu çöpe döktüğünü gören kişi, sevmediği insanlardan e düşmanlarından zarar almadan kurtulur.

Rüyada Turşu Yapan Kişiler Görmek

Rüyada turşu yapan kişiler görmek, dedikodu yapan kadınlar ile yorumlanır. Rüyasında kalabalık bir yerde turşu yaptığını gören kişi, insanların arkasından doğru olmayan şeyleri konuşur ve onlara iftira atar.

Rüyada Sarımsak Turşusu Görmek

Rüyada sarımsak turşusu görmek, yaşanan sorunlara çözüm bulmak ile yorumlanır. Rüyasında sarımsak turşusu yediğini gören kişi, yaptıklarından ve yaşadıklarından pişmanlık duyan kişidir. Başka birinin sarımsak turşusu yediğini gören kişi, o kişi ile arasındaki sorunları çözer ve mutlu olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani