Rüyada “Rüyada Karın Görmek” Görmek

Rüyada Karın Görmek

Rüyada Karın görmek, çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin kimseye muhtaç olmadan yaşamasına, arzu ve hayallerine kimseye ihtiyacı olmadan kavuşmasına işarettir. Rüyada karın gören kimse, kişinin ailesinin desteğini her daim hissetmesi, bu sebeple sırtının yere gelmemesi, hane içerisinde de çok huzurlu olması demektir. Rüyada başkasının karnını görmek, bu huzur, kişinin iş yaşamında bile en iyi şekilde etki edecek ve kendisine başarılar getirecektir.

Rüyada Karın Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karın görmek, rüyayı gören kişinin bazı hazmedemediği şeylerin olduğu ve bu sebeple sık sık kafasının bunlarla meşgul olarak mutsuz olduğu ile açıklanabilir. Rüyada karın görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; karın görmek bir kimsenin malına ve sırrına dinle ibadetine tabir edilir. İbni Sirin (r.a) demiştir ki karın görmek hayırlı evlatlara işarettir.

Rüyada Karın Ağrısı Görmek

Rüyada karın ağrısı görmek, kişinin sağlığına dikkat etmemesi ve geçici bir süre de olsa sağlık sorunları yaşaması ile yorumlanır. Eğer kişi yaşantısına dikkat etmez ve düzensiz yaşamaya devam eder ise bu sorunlar gittikçe daha da büyüyecektir. Bu rüyanın diğer bir anlamı da kişinin bir meseleye çok üzülmesi ve bir şeyin çok gücüne gitmesi, bunu bir türlü hazmedememesi demektir

Rüyada Hamile Karnı Görmek

Rüyada hamile karnı görmek, sıkıntı yaşamak ve bu sıkıntılardan artık bunalarak kişinin tam tabiri ile şişmesi demektir. Bu sıkıntılar sağlıksal anlamda da kişide kabızlık gibi rahatsızlıklara yol açabilir.

Rüyada Karnının Şişmesi

Rüyada karnın şişmesi, birtakım meseleleri hazmedememek, bunlar ile ilgili üzüntü ve keder yaşamak ve kişinin bu sorunları kafasından bir türlü atamaması demektir.

Rüyada Karın Ameliyatı Olmak

Rüyada karın ameliyatı olmak, can sıkan bir meseleyi nihayete erdirmek, bu meseleyle ilgili olan ve buna sebep olan kişiyi tamamen hayatından çıkarmak ve huzura kavuşmak demektir.

Rüyada Karın Çatlağı Görmek

Rüyada karın çatlağı görmek, kişinin adeta kabuğundan çıkması, bugüne kadar sessiz kaldığı meselelere artık tepki vermesi ve birçok işe el atarak ön planda olması demektir. Eğer kişi bugüne kadar geri planda kaldıysa artık söz söyleme sırası kendine gelmiş demektir.

Rüyada Karın Sertliği Görmek

Rüyada karın sertliği görmek, tutucu yapıda bir insana, kısıtlı bir yaşantıya tabir edilir. Kişinin yaşamı bu sebeple renksiz geçebilir. Bu kişi eş ya da aile içerisinden biri olabilir.

Rüyada Karnı Aç Olmak

Rüyada karnı aç olmak, kişinin bazı isteklerini yapamaması, bunları heves etmesi ama her zaman içinde kalması demektir. Özellikle gençliğinde ya da çocukluğunda yapamadığı meselelerin aklında kalarak bunlara hala ihtiyaç duyması demektir.

Rüyada Karnın Yarılması

Rüyada karnın yarılması, kişinin gerçek hayatta bir operasyon geçireceğine ve bu operasyondan sonrasında rahatlayacağına ve hastalığına çözüm bulacağına işarettir. Bu yüzden sağlığını ihmal etmemeli ve tedavisine bir an önce başlamalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani