Rüyada “Rüyada Karga Görmek” Görmek

Rüyada Karga Görmek

Rüyada Karga görmek, rüya sahibinin dost gibi görünen fakat içten içe rüya sahibine düşmanlık besleyen kişilerin olduğu anlamına gelir. Rüyada karga gören kimse, bu kişiler rüya sahibini sevmediği gibi arkasından kuyusunu kazmaya çalışan kişilerdir. Rüyada karga beslemek, bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin düşman ve rakipleri olduğunu ve rüya sahibinin başarılarını çekemeyen kişilerin olduğuna delalet eder.

Rüyada Karga Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karga görmek, İbni Şirin (r.a) şöyle buyurmaktadır: Karga isyankar ve sözüne güvenilmeyen insanı temsil eder. Bir ağaçta karga gören gurbete giderek sevdiklerinden ve ailesinden uzak düşeceğine işaret eder. Rüyada karga sevmek, karganın şafak vakti öttüğünü görmek ise maddi zararlar yaşayarak durumunun kötüleşeceğine ve zor durumlar yaşayacağına delalet eder. Kirmani ( r.a) yorumu; rüyada karga yakalamayı, geçim sıkıntısına ve manevi anlamda üzüntü yaşamaya işaret eder. Tarla kargası zina sonucu doğan çocuğa, iyilik ve kötülü aynı anda kişiliğinde barındıran adama delalet eder.

Rüyada Karga Öldürmek

Rüyada karga öldürmek, rüya sahibinin helal olduğu kesin olmayan paraya ve ya mülke işaret eder. Helal olmayan mal ve mülkü kaybetmeye bu sebeple rüya sahibinin geçim sıkıntısı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Karga Beslemek

Rüyada karga beslemek, rüyayı gören kişi çalışma hayatında ve aile hayatında büyük sıkıntılar yaşayarak zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Karga Isırması

Rüyada karganın kendisini ısırdığını görmesi, kendisine düşmanlık besleyen kişilere karşı yenik düşmeye ve bu düşmanlıklar karşısında rüya sahibinin manevi çöküş yaşayacağını gösterir.

Rüyada Karga Sürüsü Görmek

Rüyada karga sürüsü görmek, rüya sahibinin dedikodusunu yapan ve onu herkese kötüleyen birilerinin olduğuna yorumlanır. Bu kişiler rüya sahibinin herkes tarafından dışlanması ve sevilmemesi için uğraşacaklarına işaret eder.

Rüyada Karga Sesi Duymak

Rüyada karga sesi duymak, rüya sahibinin etrafında onu yanlış işlere yönlendirerek maddi kayıplar yaşatacağı insanların olduğunu gösterir. Rüya sahibi bu yanlış yönlendiren kişileri eğer dinlerse elinde bulunduğu para ve malları kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Karga Görmek

Rüyada siyah karga görmek, rüya sahibinin kötü haber alacağına ve bu aldığı haberle çok sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Karga Yumurtası Görmek

Rüyada karga yumurtası görmek, rüya sahibinin elini atacağı işlerde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar sayesinde maddi durumun çok iyi olacağına hayatını bolluk ve rahatlıkla geçireceğine delalet eder.

Rüyada Karga Yavrusu Görmek

Rüyada karga yavrusu görmek, rüya sahibinin maddi durumunun kötüleşeceğine, giderlerinin artacağına ve sevdiği insanlardan kısa süreliğine ayrı kalacağına delalet eder. Eğer rüya sahibinin maddi durumu kötü ve sevdiği insanlardan uzak ise, bu durumların düzelmesi için Allaha çok dua edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kargayla Konuşmak

Rüyada Kargayla konuştuğunu görmek, rüya sahibi için hayırlıdır. Rüya sahibinin sıkıntıları ve dertlerinden ardından gelecek mutluluğa ve sevince işaret eder. Rüya sahibinin gözyaşının dineceğine ve geri kalan hayatında mutlulukların olacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani