Rüyada “Rüyada Kare Görmek” Görmek

Rüyada Kare Görmek

Rüyada Kare görmek, iş hayatında yaşanan sorunların kişinin kendi tutumundan kaynaklı olduğuna, mantıklı düşünme yetisini kaybeden rüya sahibi çözüm üretemez hale geldiğine yorumlanır. Rüyada kare çizmek, bunların sonucunda eleştiriye maruz kalacağına işaret etmektedir. Rüyada kare masa gören kimse, geçmişe ait kötü anılara takılıp kalmak, geçmiş sorunları yüzünden geleceğe odaklanamama anlamına gelmektedir. Rüyada kare ayna görmek, bununla birlikte köşeye sıkılmış gibi hissettiren olaylara yorulur.

Rüyada Kare Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kare görmek, İslam alimlerinden rüya yorumları yapan Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada kare gören kişi yakın zaman içinde üzücü bir olay yaşayacak demektir. Bu üzücü olayın nedeni bizzat kendisi olacaktır.  Eğer kare kutu demirden ise, dik başlı olmaya, inatçı kişiliğe ve bilgiçlik taslamaya bunlar yüzünden etrafını çileden çıkartmaya yorulmaktadır.  İş hayatı dışında hane içi ile ilgili olarak rüya tabircileri, eğer kare masa üzerinde dolu tabaklar varsa geçim sıkıntısı yaşanmayacağı, boş tabaklar varsa nimetin kesilip, geçim sıkıntısı olacağı tabir edilir.

Rüyada Kare Kutu Görmek

Rüyada kare kutu görmek, gereksiz ayrıntılar üzerine fazla kafa yorup evhama kapılmak anlamındadır. Eğer evli ise eşini çok kıskanacağı ve bu yüzde evin huzuru kaçacağına işaret eder. Aynı zamanda taşınmaya, yeni bir ev satın almaya, yeni eşyalar satın almaya rivayet eder.

Rüyada Kare Masa Görmek

Rüyada kare masa görmek, iş hakkında olan durumlara ve evraklara delalettir. Rüya sahibi mesleğinde çok özveri ile çalışan ve fedakar bir kimsedir.

Rüyada Kare Tabak Görmek

Rüyada kare tabak görmek, rüya sahibi bireyin ekmek parası peşinde koştuğunu gösterir. Hayatında kimseye muhtaç olmamak ve borca girmemek kişinin amacıdır. Açgözlü olmamak, çok para değil yeterli para istemek anlamındadır.

Rüyada Kare Ayna Görmek

Rüyada kare ayna görmek, idealleri, prensipleri, hedefleri ifade etmektedir. Aynı zamanda iyi gösteren kare ayna, sıkıntı ve dertlerin son bulması demektir. Eğer aynada kişi kendini güzel görüyorsa uzun bir hayata, çirkin görüyorsa üzücü olayların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kareli Görmek

Rüyada kareli görmek, rahat, eğlenceli ve bol bol seyahat edilen bir iş sahibi olunacağı tabir olunur. Rüyayı gören kadın bir bireyse, bankacılık ya da muhasebe gibi sektörlerde çalışan biri ile evleneceğine rivayettir.

Rüyada Kare Yüzük Görmek

Rüyada kare yüzük görmek genellikle hayıra işaret olarak kabul edilmektedir. Kare yüzük görenin itibar kazanacağına, saygınlık kazanacağına, sevileceğine alamettir. Ek olarak bu rüyayı görmek ev, araba ve ya hayvan satın alınacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Dikdörtgen Görmek

Rüyada dikdörtgen görmek, rüyayı gören kişinin aniden yükselişe geçeceğine, toplum tarafından fark edilip takip edileceğine ve sevilen bir kişilik olacağına alamettir. Bunun getirisi olarak aynı anda kıskanılan biride olacaktır.

Rüyada Küp Şekli Görmek

Rüyada küp şekli görmek yorumcular tarafından genel olarak anaç, doğurgan ve bereketli bir kadın olarak tabiri yapılmaktadır. Kişinin çocuklarına yetecek kadar kazanç sahibi olacağına yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani