Rüyada “Rüyada Karanlık Yol Görmek” Görmek

Rüyada Karanlık Yol Görmek

Rüyada Karanlık Yol görmek, genelde iş için girişim hedefinde olduğu düşünenler şuan yanlış zamanda olduklarından, bu dönem karşılarına çıkacak kötü niyetli kişilerin dolandırıcılık için fırsat kolladıklarına göre yorumlanmaktadır. Rüyada karanlık yol gören kimse, bazı rüya alimlerine göre yeni gelen bir iş teklifini kabul etmeyip biraz beklemesini, etraflıca bir araştırma yapıp ona neler getireceğini ya da götüreceğini önceden hesaplaması gerektiğini yorumlarlar.

Rüyada karanlık yol görmek, rüya yorumcuları bu rüyayı pek hayra yormazlar ve kişinin aynı zamanda uzun bir müddet boyunca hastanede olacağını söylerler. Eğer rüyayı görenler endişeli ve sıkıntılı ise biraz sabretmeleri gerektiğinden ve tehlike arz edecek şeylerden kaçınmaları gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Karanlık Yol Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karanlık yol görmek, İslam alimlerinin yorumlarına göre değişik fikir ve yorumlara tekabül etmektedir. Cafer-i Sadık (r.a), rüyada karanlık yol görmenin rüyada karanlık yolda yürümek, rüyada karanlık yolda kaybolmak, rüyada karanlıkta yol aramak vb. farklı açılardan bakılması gerektiğini söylemiştir. İmam Nablusi (r.a) ise, rüyada karanlık yol görmek konusuna farklı yaklaşmış ve kendi başına bir takım kararlar alacağına göre yorumlamıştır. Kirmani (r.a), rüyada karanlık yol görmenin ağır bir darbe ile sonuçlanacağı şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Karanlık Yolda Yürümek

Rüyada karanlık yolda yürümek, rüyayı görenin tek başına kararlar alacağı doğrultusunda ilerlemesi ve hayatında yaşayacağı her türlü riskleri de mücadele edeceğinden bahsetmektedir. Bazen ise bu durumun boşa vakit harcamanın alameti olarak da görürler ve kişinin umutlarının yitirmesine neden olabilir.

Rüyada Karanlık Yolda Kaybolmak

Rüyada karanlık yolda kaybolmak, kişinin sıkıntılı günler geçirmesini işaret eder ve kişi fazlasıyla gelen haberlerden ötürü üzülecektir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin kararlar alırken kendini düzene sokmasını ve hayatında yaşadığı problemlerin azalması için artık harekete geçeceğine karar vermesini anlatmaktadır.

Rüyada Karanlıkta Yol Aramak

Rüyada karanlıkta yol aramak, kişinin artık sıkıntılar ile baş edememesine, sıkıntıları ile boğuşup işin içinden çıkamamasına göre yorumlanmaktadır. Fakat aynı zamanda bu rüya, kişinin sıkıntıları ile yüzleşip yeni arayışlar içine girmesine, bu sıkıntılı günlerden kurtulmak istemesine göre yorumlanmaktadır.

Rüyada Karanlık Yoldan Geçmek

Rüyada karanlık yoldan geçmek, kişinin hiçbir derdi yokken başına yeni dertler açmaya ve sıkıntılı günlerin gelmesine işaret eder. Fakat kişi rüyasında karanlık yoldan sadece geçeceği için bu sıkıntılı günlerin de hemen geçeceğine göre yorumlanır.

Rüyada Karanlık Yola Girmek

Rüyada karanlık yola girmek, rüyayı gören artık sıkıntılı günlere giriş yaptığını, problemleri yüzünden bu zor zamanlardan zor çıkış yapılacağına delalet eder.

Rüyada Karanlıkta Yol Bulmak

Rüyada karanlıkta yol bulmak, kişi artık sıkıntılı günlerin çözümünü bulmuş, bu zor günlerden kurtulup huzura ereceğine işaret eder.

Rüyada Karanlık Yolda Koşmak

Rüyada karanlık yolda koşmak, kişinin sıkıntılı ve stresli günlerinden çabucak kurtulmak istediğine ve bunun için mücadele verdiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Karanlıkta Yol Bulamamak

Rüyada karanlıkta yol bulamamak, kişinin girdiği sıkıntılara bir türlü çözüm üretemediği ve oldukça kendi sıkıntıları ile bocalayacağı günlerin geldiğine işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani