Rüyada “Rüyada Karanlık Oda Görmek” Görmek

Rüyada Karanlık Oda Görmek

Rüyada Karanlık Oda görmek, Rüya yorumcuların görüşlerine göre rüyada karanlık oda görmek hayırlı değildir. Rüyada karanlık oda gören kimse, kişi manevi olarak büyük bir buhran geçirip, çevresinde olan insanları kendisinden uzaklaştıracağı gibi, psikolojik süreç içerisinde de yardım alması gerektiğini işaret eder. Rüyada karanlık odada uyuduğunu görmek, bu rüya genelde kişinin artık umudunun yitirmesine sebep olan ve kötü bir olay yaşayacağının habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada karanlık odada ışık görmek, bu rüyayı yorumlayan alimlerden bazıları, rüyayı gören kişilerin sıkıntılarını artık çözmekte başarılı olamayacağı şeklinde yorumlamaktadırlar. Rüyada karanlık odayı gören kişiler etrafında sinsi ve kendilerine tuzak kurmuş insanların var olduğuna işaret edip, hayatlarını mahvetmeye de yorumlanır.

Rüyada Karanlık Oda Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karanlık oda görmek, İslam alimlerinin çeşitli yorumlarına göre rüyada karanlık oda görmek değişik açılardan yorumlanmaktadır. Cafer-i Sadık (r.a), rüyada karanlık odada namaz kıldığını gören kimse için, bu durumlarını rüyada karanlık odaya girmek, rüyada karanlık odada kalmak, rüyada karanlık odada oturmak, rüyada karanlık odada yatmak şeklinde bakılması gerektiğinden bahsetmiştir. İmam Nablusi (r.a), rüyayı görenin ağır sonuçlar ile karşılaşacağına göre yorumlamıştır. Kirmani (r.a), Rüyada karanlık oda görmeyi maddi kayıplar karşısında kişinin buhran geçireceğine göre yorumlamıştır.

Rüyada Karanlık Odaya Girmek

Rüyada karanlık odaya girmek, rüyayı görenin ailesi kendisi ile gurur duyup güzel işler başaracağına, beklentilerinin boşa çıkmayıp para kazanacağına yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüyayı kişinin burs ve para konularında akrabalardan yardım alınmasına göre yorumlar.

Rüyada Karanlık Odada Kalmak

Rüyada karanlık odada kalmak, eğer kişi uzun süredir karanlık odanın içerisinde kalıyorsa yaşamında olabilecek bir takım dertlerin ve sorunların oluşabileceğini ve uzun süre boyu bu sıkıntılar ile cebelleşeceğine göre yorumlanır. Eğer hasta bir kişi bu rüyayı gördüyse, daha çok hastalıklar ile uğraşıp vefat edeceğine göre yorulur.

Rüyada Karanlık Odada Oturmak

Rüyada karanlık odada oturmak, kişi hayatı boyunca önemli işler yapacağına, devlet dairelerinde çalışacağına, yüksek kazanç elde edip güzel haberlerin varlığına yorulur. Daha iyi fırsatların karşısına çıkıp etrafındaki kişiler ile beraber çok mutlu olacağına işaret edip hayatındaki her türlü olaylar karşısında dimdik ayakta kalacağına işaret eder.

Rüyada Karanlık Odada Ağlamak

Rüyada karanlık odada ağlamak, kişi başka işlerin karşısına çıkıp güzel fırsatlar yakalayacağına, dilek ve arzularının gerçekleşeceğine, büyük kazançlar elde edip sıkıntılı problemlerin ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada Karanlık Odada Işık Görmek

Rüyada karanlık odada ışık görmek, kişinin sıkıntılardan kurtulup aydınlık ve ferah dolu bir hayatın başlayacağına işaret eder. Rüya sahibi artık sıkıntılardan beraat edip ışık dolu bir hayatın gelmesine göre yorumlanmaktadır.

Rüyada Karanlık Odadan Çıkmak

Rüyada karanlık odadan çıkmak, uzun süren mutsuz günlerin sonunda biteceğine işaret eder. Kişi yeniden hayata sıfırdan başlar, ona bir yardım eli uzatılıp destek göreceğine göre yorumlanır.

Rüyada Karanlık Odada Kilitli Kalmak

Rüyada karanlık odada kilitli kalmak, kişi dertleri ile uzun bir süre boğuşacağına göre yorumlanır.

Rüyada Karanlık Odada Yatmak

Rüyada karanlık odada yatmak, kişinin vefat edeceğine göre yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani