Rüyada “Rüyada Karanfil Görmek” Görmek

Rüyada Karanfil Görmek

Rüyada Karanfil görmek, hayırlara vesile eder, olumlu yorumlanır. İslami anlamı ile rüyada karanfil tohumu görmek, kişinin hayatında güzel ve mutlu bir dönemin yaşanacağına delalet eder. Rüyada karanfil çiğnemek, rüyayı gören kişinin duygularının karşılık göreceğine, birlikteliğinde mutlu gelişmeler olacağına ve sürprizlere yorumlanır.

Rüyada Karanfil Görmek İslami Anlamı

Rüyada karanfil görmek, diğer bir yorum ile rüyada karanfil görmek, yeniliklere ve değişimlere tabir edilir. Bu rüya, özel hayat ile de değerlendirilir. Bekar kimseler için iyi ve mutlu bir evlilik yapmak, evli kimseler için ise dileklerin gerçek olması anlamına gelir. Rüyada karanfil çiçeği görmek, varsa borçların ödeneceğine, aile üyeleri ile ilişkilerin düzene gireceğine ve kırgınlıkların son bulacağına, birlik ve beraberlik yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Karanfil Çiğnemek

Rüyada karanfil çiğnemek, kişinin sıkıntılarının biteceğine deyim yerinde ise ağzının tadının yerine geleceğine işaret eder. İmam Nablusi ( ra ) buyurmuştur ki; söylenmek istenen sözlerin olduğuna ve bunların dile getirilemediğine yorumlanır. Bu rüya, kişinin duygu ve düşünce dünyasına işaret eder.

Rüyada Karanfil Yemek

Rüyada karanfil yemek, övülmeye, itibar sahibi olmaya, güzel sözler işitmeye tabir edilir. Bazı yorumculara göre ise bazı tatsızlıklar yaşamaya, moral bozukluğuna, stres yaşamaya yorumlanır. Dini anlamı ile kişinin hane içinde ferahlıklar yaşayacağına, maddi açıdan devam eden sorunların biteceğine yorumlanır.

Rüyada Karanfil Toplamak

Rüyada karanfil toplamak, rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak iyi, görgülü, terbiyeli bir insanla karşılaşmaya tabir edilir. Özel hayatta birliktelik yaşanan kişi ile iletişimin güzelleşeceğine, arada var olan problemlerin çözüleceğine ve olumlu olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi, hayatındaki problemleri çözmek için yeni kararlar alacak ve adımlar atacaktır. Bu karar ve adımlar kişiye yarar sağlayacak ve menfaat getirecektir. Diğer bir anlamı ile düşmanlara karşı elde edilecek üstünlük ile yorumlanır.

Rüyada Karanfil Koklamak

Rüyada karanfil koklamak, İslami tabiri ile dileklerin kabul olacağına, istek ve arzuların gerçekleşeceğine, mutluluk ve huzur bulmaya yorumlanır. Kirmani ( r.a ) demiştir ki; bu rüya, ticari hayatta başarı sağlamak, maddi anlamda rahatlamak anlamına gelir.

Rüyada Karanfil Ekmek

Rüyada karanfil ekmek, hayırlara vesile eder. Rüyayı gören kişinin, alın teri ile çalışacağına, yılmadan, bıkmadan emek vereceğine ve bu çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına delalet eder.

Rüyada Karanfil Tohumu Görmek

Rüyada karanfil tohumu görmek, sabırlı olmak gerektiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin, hedeflerine ulaşabilmek için sabırlı olması gerektiğine, zamana ihtiyacı olduğuna tabir edilir. İş ve mesleki hayatta çok çalışılması gereken bir sürece de delalet eder.

Rüyada Karanfil Çiçeği Görmek

Rüyada karanfil çiçeği görmek, aile, iş ve özel hayatta neşeli ve keyifli zamanlar yaşanacağına, ilişkilerin düzeleceğine, hane içinde refah zamanlar yaşamaya tabir edilir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, alınacak, mutluluk verici bir teklif anlamına gelir. Bekar kimseler için yeni bir aşkı müjdeler. Evli kimseler için ise evlilikte yaşanacak olumlu gelişmelere delalet eder.

Rüyada Karanfil Çayı Görmek

Rüyada karanfil çayı görmek, iş hayatında karlı yatırımlara, terfi etmeye ve işleri büyütmeye tabir edilir. Kişinin belirlediği noktalara ulaşacağına, keyfinin yerine geleceğine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani