Rüyada “Rüyada Karakol Görmek” Görmek

Rüyada Karakol Görmek

Rüyada Karakol görmek, kişinin güç ve kudret sahibi biri olduğuna, çevresindeki insanların her konuda ondan yardım istediğine ve ona çok güvendiğine işarettir. Rüyasında karakol gören kimse, çevresinde büyük sevgi toplayan biridir. Birçok yorumcuya göre de karakol görmek kişinin Allah katında çok mübarek bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyada Karakol Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karakol görmek, Cafer-i Sadık (r.a) ise bu konu hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında karakol görürse, çevresindeki insanların beğenisini toplayacak hayırlı işler ile meşgul olacak demektir. İtibarı artacak ve güçlü ve güvenilir bir hale gelecektir.” Birçok yorumcu için rüyada karakol görmek kişinin çok fazla sevap kazanacağı işler ile meşgul olması anlamına gelir.

Rüyada Karakoldan Çıkmak

Rüyada karakoldan çıkmak, sahip olunan eski itibarı ve gücü yitirmeyi temsil eder. Rüya sahibi çevresindeki insanlar tarafından eskisi gibi sevilmez. İnsanların ona olan saygısı yok olur. Rüyasında karakoldan çıktığını gören biri toplumsal hayattaki eski değerini yitirecek demektir.

Rüyada Karakola Düşmek

Rüyada karakola düşmek, bir konu hakkında çok temiz kalpli ve iyi niyetli insanlar ile iş birliği yapılacak demektir. Bu insanlar bazı zorluklar konusunda mücadele etme sürecinde büyük yardımlarda bulunarak çoğu güçlüğün aşılmasında önemli bir rol oynayacaklardır.

Rüyada Karakolluk Olmak

Rüyada karakolluk olmak, iş hayatında elde edilecek başarıların olumlu gelişmeleri beraberinde getireceği anlamına gelir. Bu gelişmeler bazılarına göre iş hayatındaki konumun yükselmesi, bazılarına göre ise maddi kazancın artış göstermesi yönünde olacaktır.

Rüyada Karakola Çağırılmak

Rüyada karakola çağırılmak, bir düşman ile uzlaşma yaşanacağına delalet eder. Rüyada karakola çağrılmak, eskiden rüya sahibine türlü kötülükler yapmış olan bu düşman, artık doğru yolu bularak hatalarından af diler. Rüyasında karakola çağırıldığını gören kimse, düşmanı ile barışacak demektir.

Rüyada Karakol Komutanı Olmak

Rüyada karakol komutanı olmak, kişinin hayatta çok büyük işler başararak yükseleceğine işarettir. Rüyasında karakol komutanı olduğunu gören kimse hayatının geri kalan kısmında büyük sıkıntılar ile karşılaşmadan yaşamını huzur içinde sürdürecektir.

Rüyada Karakola Gitmek

Rüyada karakola gitmek, kişinin yavaş yavaş güçlenmeye başlaması ve birçok başarı elde etmesi anlamına gelmektedir. Bu kimse bir konu hakkında çok çabalayacak ve istediği şeylere sonunda erişecek demektir. Rüyasında karakola gittiğini gören kimse uzun uğraşlar sonucu güçlü biri haline gelecektir.

Rüyada Kendini Karakolda Görmek

Rüyada kendini karakolda görmek, kişinin kendi çabaları sonucunda elde ettiği maddi kazancı temsil eder. Rüya sahibi bu paraya ulaşmak için çok uğraşacaktır, ama emeklerinin karşılığını en iyi şekilde alacaktır. Rüyasında kendini karakolda gören kimse, bol kazanç elde edeceği bir işle meşgul olur.

Rüyada Karakolda Polis Görmek

Rüyada karakolda polis görmek, rüyayı gören kişinin hayatına girecek olan güçlü ve kudret sahibi biri anlamına gelmektedir. Bu kişi onun hayatında olumlu bazı değişikliklere fırsat verecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani