Rüyada “Rüyada Karadut Görmek” Görmek

Rüyada Karadut Görmek

Rüyada Karadut görmek, nazara, kıskançlığa işaret eder. Rüyada karadut gören kimse, rüya sahibinin sahip olduklarından ötürü insanların arasında çekilmediğini söylemek mümkün ve kesindir. Rüyada karadut reçeli yemek, bireyin arkasından dedikodu yapıldığına, kötü söz söylendiğine işaret eden bu rüya, birey için pek hayırlı sayılmaz.

Rüyada Karadut Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karadut görmek, rüyayı gören kişinin aile içerisindeki mutluluk, varlık, güzel ahlak ve huzur herkesin gözündedir ve sürekli nazar değmektedir şeklinde yorumlanır. Bir başka yorum ise nimet, kazanç ve huzur şeklindedir. Bu rüya için Cafer-i Sâdık (r.a.) demiştir ki: rüyada karadut görmek, menfaat, mal ve mülktür.

Rüyada Karadut Yemek

Rüyada karadut yemek, rüyayı gören bireyin çok vicdanlı ve hayırlı bir evlat olduğu şeklinde yorumlanır. Birey aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen birisidir. Bundan ötürü de birey her zaman bu kişilerin hayır duasını almaktadır. Birey adına hayırlı olan bu rüya da aynı zamanda bireyin hiçbir zaman maddi zorluklar ile karşı karşıya gelmeyeceğine ve yaşamının basit, mutluluklar ile geçeceğine yorulur.

Rüyada Karadut Toplamak

Rüyada karadut toplamak, bireyin birikim yapacağının göstergesidir. Bunun sayesinde birey, geleceğini garanti altına alacaktır. Her şekilde tutumlu olup, kazancının bir bölümünü yatırıma yöneltmeye tabir edilir. Rüyasında karadut topladığını gören birey, kimseye muhtaçlık hissetmeden kendi birikimleriyle yaşar. Gelecek zamanlarda zengin hayat sürüleceğine de işarettir.

Rüyada Karadut Ağacı Görmek

Rüyada karadut ağacı görmek, hem malı fazla olan hem de çevresindeki insan sayısı çok olan bireyin varlığı şeklinde yorumlanır. Bu rüya, bireyin hatırı sayılır oran içerisinde dünya malına ehil olması sebebi ile etrafında hem menfaatçi hem de gerçek dostların bulunduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karadut Suyu İçmek

Rüyada karadut suyu içmek, yaşamış olduğu sorunlu ve sıkıntılı vaziyetleri yakın bir vakit içerisinde ortadan kaldırıp, güzel ve huzurlu bir yaşam yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Karadut Reçeli Görmek

Rüyada karadut reçeli görmek, problemlerin bitmesi ve huzurlu olunması için gereken her türlü şeylere kavuşacağına, yapılmış olan yanlışların kısa vakitte ve herhangi zarara uğranılmadan telafi edilmesine yorulur. Birey güçlükler ile boğuşacak dönem içerisine girecektir.

Rüyada Karadut Pekmezi Görmek

Rüyada karadut pekmezi görmek, oldukça fazla manevi ve maddi zarar görülmesi manasına gelir. Kardeşlerden birisiyle büyük bir tartışmanın içerisinde olunacağına, kararsız kalındığı bir zaman içerisinde yanlış karar vererek, bireyin kendisini güç vaziyete sokacağına, yardım ettiği bireylerden ihanet göreceğine işaret eden bu rüya, pek olumlu ve hayırlı değildir.

Rüyada Karadut Lekesi Görmek

Rüyada karadut, çok yakın birinden alınacak olan büyük darbe neticesinde bireyin alt üst bir hale geleceğine ve bu yüzden güveninin sarsılmasıyla herkese şüpheyle bakmaya başlayacağının göstergesidir.

Rüyada Karadut Şerbeti Görmek

Rüyada karadut şerbeti görmek, rüyayı gören bireyin dostlarından duyacağı iğneli sözler şeklinde yorumlanır. Moral motivasyonu bu durumda oldukça önemlidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani