Rüyada “Rüyada Karaciğer Görmek” Görmek

Rüyada Karaciğer Görmek

Rüyada Karaciğer görmek, kimi zaman hayırlı, kimi zaman ise hayırsız olabilir. Rüyada görülen Karaciğer görüldüğü duruma göre farklı şekillerde tabir olunur. Rüyada karaciğer görmek hayırlı evlat sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyada karaciğer gören ve evladı olanlar için, evladının mürüvvetini görmek demektir.

Rüyada Karaciğer Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karaciğer görmek, Kirmani(r.a)’ya göre yiğitlik, mertlik, birçok konuda gösterilen kahramanlık anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi hayatında hep cesur davranarak her işin üstesinden gelecek ve güçlü olacaktır. Rüyasında ciğer yiyen kimse çocuğu sayesinde zengin olur. Rüyada görülen ciğer rüya sahibi kişi kadın ise bol miktarda rızık elde etmek, bir yerden miras kalması ile de yorumlanabilir.

Rüyada karaciğer görmenin psikolojik yorumu da kişinin bazı konularda kendini yetersiz, yeteneksiz ve başarısız bulması, birçok konuda kendini suçlaması, altından kalkamayacağı sorumlulukların altına girerek mutsuz olması demektir.

Rüyada Karaciğer Yemek

Rüyada karaciğer yemek, cesur olmak, düşmanlara galip gelmek ve zafer kazanmak anlamına gelir. Düşmanlara galip gelmeye, nam salmaya, başarılı olmaya işarettir. Bu rüya bazen de kişinin kendisine hizmet etmeyen insanları çevresinde uzaklaştırması, onlardan kurtulması ve yeni bir çevre edilmesi, yeni bir hayat korunması ile de yorumlanabilir.

Rüyada Karaciğer Yetmezliği

Rüyada karaciğer yetmezliği, maddi eksikliğe, borçlanmaya ve elden mal çıkmasına delalettir. Bu rüyanın diğer bir anlamı da kişinin ilgi ve sevgi eksikliği, bundan ötürü çevresinden ilgi ve sevgi dilenmesi, kendini mutsuz ve yalnız hissetmesi demektir.

Rüyada Karaciğer Nakli Görmek

Rüyada karaciğer nakli görmek, bir konuda destek görmek, yeni bir işe girmek, yeni atılımlar elde etmek demektir. Maddi anlamda kazanca, bolluk berekete ve refah seviyesinin yükselmesine yorumlanır.

Rüyada Karaciğer Doğradığını Görmek

Rüyada karaciğer doğradığını görmek, biriyle yaşanacak sürtüşmeye, münakaşaya ve bu sebeple yaşanacak can sıkıntısına ve bir süre tatsız zaman geçirmeye mutsuz olmaya delalettir.

Rüyada Karaciğer Yağlanması

Rüyada karaciğer yağlanması, sağlığın bozulması ve sağlıksız bir yaşam tarzını sürdürmek anlamına gelir. Kişinin yaşam tarzına dikkat etmesi, sağlıklı beslenmesi gerekir. Aksi halde sağlık problemi varsa daha da artacak şayet yoksa hasta olacak demektir.

Rüyada Karaciğer Ameliyatı Olmak

Rüyada karaciğer ameliyatı olmak, yenilenmek ve ferahlamak ile tabir olunur. Kişinin yeni bir hayat istediği, eski çevresinden kurtulmak istediği ve bu hayalini de çok yakın bir zamanda en iyi şekilde gerçekleştireceği ile yorumlanır.

Rüyada Karaciğer Kanseri Olmak

Rüyada karaciğer kanseri olmak, pek hayırlı değildir. Kişinin hane içindeki karışıklıkları, bazı tatsız durumlar yaşaması, bu sebeple ağzının tadı bozulması ile açıklanabilir. Bir miras ile ilgili yaşanacak tartışmalara ancak sonundaki olumlu neticeye de işarettir.

Rüyada Karaciğer Kesmek

Rüyada karaciğer kesmek, eski bir meseleyi kestirip atmak, ondan tamamen kurtulmak demektir. Bu kişi kendisine zarar verecek bu sancılı süreçten kurtularak yeni bir hayat kuracak ve bir daha bu meseleyle muhatap olmayacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani