Rüyada “Rüyada Karabasan Görmek” Görmek

Rüyada Karabasan Görmek

Rüyada Karabasan görmek, geçmişte yaşanan bir olayın sürekli olarak hatırlanmasına işaret eder. Rüyasında karabasan gören kimse, eskiden yaşadığı bazı olumsuz durumlara yeniden dönecek ve şimdiki hayatında bu olayları tekrar yaşayacak demektir. Rüyada karabasanı boğmak, bazı rüya tabircileri tarafından yapılmakta olan yorumlara göre de kişinin geçmişten bir türlü kopamadığı için aynı dertleri bir kez daha yaşayacağına işarettir.

Rüyada Karabasan Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karabasan görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında karabasanla konuştuğunu görürse, kurtulduğu zannettiği sıkıntılar ile yeniden yüz yüze gelecek demektir.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyasında karabasan yakalamak, yapacağı işten elde edeceği kazancı hayırlı işlerde kullanmaya yorumlanır.

Rüyada Karabasan Yakalamak

Rüyada karabasan yakalamak, rüya sahibinin geçmişte yaptığı çok büyük bir hata ile yüzleşmesini temsil eder. Rüyasında karabasan yakaladığını gören biri kendini sorgulama sürecine girerek Allah’tan af dileyecek ve günahlarından arınmak için bazı adımlar atacaktır.

Rüyada Karabasan Basması

Rüyada karabasan basması, geçmişle ilgili pişmanlıkları ima eder. Rüyasında karabasan basması gören biri geçmişte yaptıkları yüzünden rahat uyuyamıyor, hataları yüzünde vicdan azabı çekiyor demektir. Bazılarına göre de karabasan basması kişinin yüreğindeki acıların büyüklüğü ile bağdaştırılır.

Rüyada Karabasan Öldürmek

Rüyada karabasan öldürmek, kişinin günahlarından ötürü tövbe edeceği anlamına gelir. Rüyasında karabasan öldürdüğünü gören biri Allah yolunda ilerlemek için öncelikle günahlarından arınmak zorunda olduğunu fark edecek ve bu yolda adımlar atacaktır.

Rüyada Karabasan Çökmesi

Rüyada karabasan çökmesi, kişinin geçmişinden bir türlü kopamadığı için hayatını doğru düzgün yaşayamadığına ve bu yüzden de sürekli mutsuz bir ruh hali içerisinde olduğuna delalet eder. Rüyasında karabasan çökmesi gören biri geçmişle olan bağlantısını kesmediği için mutluluğu hiçbir yerde bulamaz.

Rüyada Karabasandan Kurtulmak

Rüyada karabasandan kurtulmak, kişinin geçmişin izlerinden kurtularak hayatında yeni bir sayfa açtığına ve önemli kararlar aldığına işaret eder. Rüyasında karabasandan kurtulduğunu gören biri gelecekle ilgili güzel planlar yaparak daha umutlu bir insan haline gelecektir.

Rüyada Karabasan Boğmak

Rüyada karabasan boğmak, rüya sahibinin çok azimli bir insan olduğunu ima eder. Rüyasında karabasan boğduğunu gören biri hayatta büyük başarılar elde etmek için sürekli çalışıyor ve önüne çıkan engelleri aşmak için durmadan harekete geçiyor demektir.

Rüyada Uyurken Karabasan Görmek

Rüyada uyurken karabasan görmek, rüyayı gören kişinin bazı gerçekleri görmezden geldiği ve onlara karşı kör gibi davrandığı anlamına gelir. Rüyasında uyurken karabasan gören kimse, gerçeklerin kendisinde yarattığı acı hissi hazmedemediği için onları hiç yokmuş gibi görmezden gelir.

Rüyada Karabasan Gelmesi

Rüyada karabasan gelmesi, geçmişte rüya sahibinin hayatında iz bırakmış biri ile tabir olunur. Bu kişi bir anda yeniden ortaya çıkacak ve rüyayı gören kişiye geçmişe dair bazı kötü anıları hatırlatarak onu üzecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani