Rüyada “Karabasan Basması” Görmek

Karabasan Basması
Rüyada karabasan basması görmek hangi anlama gelir ve İslami açıklaması nedir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Rüyada karabasan bastığını görmek İslam alimlerinin olumlu yorumladığı, güzel anlamlara gelen bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişiler bereketi bol olan para kazanmaya başlarlar. Kişinin kısmeti açılır. Hangi işi yapmak istese, o işi başarı ile tamamlar. Bu özelliklerinden dolayı rüyada karabasan basması görülmesi arzu edilen bir rüyadır. Halk arasında karabasan basması rüyası kötü anlamlara sahip olduğu düşünülse de, bu yaygın inanış aslında doğru değildir. Karabasan basması kötü enerjilerin karabasan vasıtası ile ortadan kaldırılmasını dolayısı ile iyi anlamların ön plana çıkmasını sağlar. Elbette rüya yorumlamasının rüya unsurlarına göre yapılması gerekmektedir.

Rüyada Bir Sürü Karabasan Bastığını Görmek

Rüyada bir çok sayıda karabasan basmasını görmek kişinin kısa sürede çok yol kat edeceği, kişilerin büyük işler başaracağı, kişinin çevresindeki insanlar tarafından örnek gösterilmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi çok çalışması gereken bir dönemin içinde geçiyor olabilir. Rüya sahibi kendini çok sık yorgun hissedebilir, işlerini yarım bırakmak isteyebilir. İşleri yarım bırakmayan kişiler büyük işleri başarmayı hak edeceklerdir.

Rüyada Karabasan Bastığını ve Uyandığını Görmek

Rüyada karabasan bastıktan sonra uyandığını görmek bir işin yarım kalması, işi tamamlayamama anlamlarına gelir. Rüyayı gören kişi eğer öğrenci ise ödevlerini yapmaz, eğer çalışan ise ona verilen işleri zamanında teslim edemez. Kişiler yoğunluktan dolayı ne yapacağını şaşırırlar. Bir rüya yorumuna göre rüyasında karabasan bastığını ve ardından uyandığını gören kişilerin hayatları boyunca iki ayakları bir pabuca girecektir.

Rüyada 2 Tane Karabasan Bastığını Görmek

Rüyada 2 tane karabasan görmek rüya sahibinin haram kazanç sınavına tabi tutulması anlamına gelir. Rüyada karabasan basması 2 tane olduğu zaman, rüya sahipleri iki ayrı yol ayrımına geleceklerdir. Yollardan bir tanesi haram olmayan yol iken diğeri haram yoldur. Rüya sahibinin bir seçim yapması gerekecektir.  Haram yolun seçilmesi kişinin hayatında büyük problemlere neden olacaktır. Bu problemleri aşmak mümkün olmaz. Yardım alınması gerekir.

Rüyada Kabusla Birlikte Karabasan Bastığını Görmek

Rüyada kabusla beraber karabasan basması görmek rüya sahibinin hem yeni dostlar hem de yeni düşmanlar edineceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi işten ya da öğrenci ise okuldan yeni insanlar ile tanışacaktır. Bu insanların bazıları iyi niyetli ve yardımsever iken herkes böyle olmayacaktır. Kimi insanlar rüya sahibinin ayağını kaydırmak, onu işinden etmek isteyeceklerdir. Rüya sahibinin dikkatli olması, çevresindeki insanlara karşı her an tetikte kalması gerekmektedir.

Rüyada Gece Vakti Karabasan Bastığını Görmek

Rüyada gece vakti karabasan basması görülmesi rüya sahibinin tehlike altında olması anlamına gelmektedir. Kimyasal maddeler, işte temas edilen maddeler, çevredeki riskler kişinin zarar görmesine neden olabilir. Görülen zarar fiziksel olabileceği gibi, zihinsel de olabilir. Bir diğer yoruma göre ise, rüya sahipleri önemli bir eşyalarını kayıp edebilirler. Çünkü kişilerin üzerinde unutkanlık olur. Cüzdan, laptop, telefon bırakılmaması gereken yerlerde bırakılabilir.

Rüyada Uyurken Karabasan Bastığını Görmek

Rüyada uyku zamanı karabasan basmasını görmek rüya sahibinin sağlığının iyiye gitmesi şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibinin rüyayı görmeden önce fazla kiloları varsa bu kilolar verilir. Kişinin kolesterol seviyesi normale gelir. Tansiyon problemi ortadan kalkar. Kişi adeta kendini yeniden doğmuş gibi hisseder. Rüya sahibi düzenli olarak spor yapmaya başlayabilir. Kişinin beslenme düzeni de tamamen değişir. Daha önceden sevilerek yenilen tatlı ve benzeri şekerli yiyeceklerden uzak durulmaya başlanır. Olumlu sonuçları alan kişi, kendini motive hissederek daha sağlıklı olmak için çaba harcamaya başlar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani