Rüyada “Rüyada Kara Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kara Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kara kedi yavrusu görmek kişilerin zor ve baskı altında hissedecekleri bir döneme giriş yaptıkları anlamına gelmektedir. Özellikle kedi hususunda İslam alimlerinin birbiri ile çelişen yorumları olsa da hangisi sizin içinizde bulunduğunuz durum ile daha çok uyuluyorsa onu dikkate alabilirsiniz. Fakat kedinin uğursuz olduğunu vurgulayan yorumlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Dinimizde kedilerin ya da herhangi bir uğursuzluk sembolü olduğuna inanmak batıl olarak nitelendirilmektedir.

Kedi görmenin aynı zamanda psikolojik olarak da bir karşılığı bulunmaktadır. Kişilerin içinde bulundukları durumda hissettiklerini nasıl dile getirdikleri ile akalı olarak bilgi sahibi olmak isterseniz özellikle kedi gördüklerinize dikkat etmelisiniz. Rüyada kedi görmek sizin bastırılmış duygularınız ve istekleriniz hakkında size bilgi verecektir.

Rüyada Yavru Siyah Kedi Görmek Hayırlı Mıdır?

Rüyada yavru siyah kedi görmek ve bu süreç içerisinde etrafınızın temiz olduğunu fark etmeniz dertlerden arınacağınız anlamına gelmektedir. Özellikle sıkıntılar ile boğuştuğunuz bir dönem içerisinde bu tür bir rüya gördüyseniz muhakkak isyana kaçmadan tevekkül ile sabretmeniz gerektiğinin bir işareti olarak rüyayı algılamalısınız.

Rüyada Evinizde Yavru Siyah Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Haneye giren kedi bir yabancıya yorulur. Kedi figürü özellikle kadınlar tekabül eder. Hanenize giren kadınlara karşı daha temkinli olmanız gerektiğini vurgulayan rüyaların başında gelir. Siz de hayatınıza yeni bir kadın alma veya onun ile ortaklık kurma aşamasındaysanız bu rüya sonrasında duruma çok daha temkinli yaklaşmalısınız.

Hane İslam alimlerine göre en kutsal sayılan mahrem alanların başında gelir. Bu alana bir kedi girmesi ikili ilişkinize ya da aile hayatınıza bir kadının dahil olacağı manasına gelir. Siyah renkte olması ise aklında yer alan olumsuzlukları saklaması yönünde yorumlanmaktadır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Pencerede Yavru Kara Kedi Görmek Ne Anlamdadır?

Rüyada pencere görmek dış dünya ile alakalı çıkarımlar yapmanız gerektiği konusunda size bilgi vermektedir. Özellikle kırık ya da yıpranmış pencereler görmek sizin içinde bulunduğunuz dış dünyadan memnun olmadığınız ya da bu dünyaya farklı bir çerçeveden bakmanız gerektiği konusunda size ipuçları vermektedir.

Rüyada pencerede görülen kara kedi ise dış dünya ile alakalı birkaç sıkıntının yakın zamanda sizi bulacağı manasına gelir. Bu hususta ayrıca dikkatli olmalı ve iş hayatınız ya da eğitim hayatınızda sürpriz aksiliklere karşı kendinizi hazırlamalısınız.

Rüyada Hasta Kara Yavru Kedi Görmek Neye Delalet Eder?

Özellikle kedilerin hasta biçimde görülmesi manevi hayatınızda meydana gelen olumsuzluklara yorulur. Kendi manevi hayatınıza gereken özeni vermediğiniz şeklinde de yorumlayabilirsiniz. Hasta kara yavru kedi görmek bir kadın sebebi ile manevi hayatınızın zedelenebileceği anlamına gelmektedir.

Hasta yavru kedi alimler tarafından içinizde sürekli olarak arzu ettiğiniz hedeflerin sizin için manevi yıkım getireceği şeklinde de yorumlanabilmektedir. Bu isteklerden uzaklaşmanız gerektiği yönünde de yorumlayabilirsiniz. Görülen rüyaların Rabbani olması durumunda hayatınıza yön verirken kullanmanız konusunda herhangi bir dini sıkıntı söz konusu olmayacaktır. Bu alim yorumlamalarının yanı sıra rüyaların psikolojik boyutunun bulunduğunun da farkında olmalısınız.

Kedi Saldırması görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Saldırması neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Yanınızda Kara Kedi Görmek Hangi Anlama Gelir?

Rüyada yanınızda küçük kara kedi görmek hayatınıza yeni girecek bir kadının size karşı düşüncelerini saklayarak yaklaşmaya çalışacağı manasına gelmektedir. Özellikle kara renkte olması kişisel ilişkinizin maneviyatınıza zarar verir nitelikte olacağının da altı çizilmelidir.

Kara kediye rüyada zarar vermek ise özellikle manevi hayatın büyük yıkıma uğrayacağının kanıtıdır. Kediye zarar verirken elinizde herhangi bir sopa ya da araç bulunması maddi sebepler ile maneviyatınıza zeval geleceğinin işaretlerini vermektedir. Bu hususta dikkatli olmanız adına gönderilen uyarı rüyalarından bir tanesidir.

Rüyada Koşan Kara Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada koşan yavru kara kedi görmek istekleriniz için mücadele edeceğiniz fakat bazı sıkıntılar ile karşılaşacağınız manasına gelmektedir. Bu rüyayı bir de psikolojik boyuttan incelediğiniz zaman karşınıza çıkacak olan ana temalar şu biçimde sıralanacaktır;

  • İstekleriniz için çabalarken yorulduğunuzun
  • İlerlediğiniz yolda tek başınıza olduğunuzu hissettiğinizin
  • Sorumluluklardan duyacağınız kötü tepkilere rağmen uzaklaşmak istediğiniz

Bu hususlara kulak vererek psikolojik olarak sıkıntıya düşmeden iç sesinizi değerlendirme imkanını elde edebilirsiniz. Kedi görülen rüyaların her biri sizin iç sesiniz hakkında bilgiler verecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani