Rüyada “Rüyada Kara Lahana Görmek” Görmek

Rüyada Kara Lahana Görmek

Rüyada Kara Lahana Görmek, rüya yorumcularına göre rüyada kara lahana görmek kötü haberlere yorumlanır. Rüyada kara lahana gören kimse, kişi yakın zamanda hoşnut olamayacağı haberler alır. Rüyada kara lahana görmek, ancak Diyanete göre bu rüyayı gören kişi, yakın zamanda sevdiği birinin hastalık haberini alabilir. Gözyaşı dökmeye de delalet eder.

Rüyada Kara Lahana Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada kara lahana görmek birden fazla anlamlarıyla yorumlanmalıdır. Rüyayı gören kişinin rüyasında kara lahanayı nasıl ve ne şekilde gördüğüne göre yorum yapılması gerekir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında kara lahana gören, rüyada kara lahana yemek, rüyada kara lahana yemeği görmek, rüyada kara lahana sarmak veya rüyada kara lahana tarlası görmek anlamlarıyla yorumlanmalıdır.

Rüyada Kara Lahana Yemek

Rüyada kara lahana yemek, rüya yorumcularına göre kişinin oldukça üzüleceği bir olay yaşaması anlamına gelir. Rüyayı gören kişi üzüleceği ve göz yaşı dökeceği bir sürece girer. Diyanete göre bu rüyayı gören kişi istemeden de olsa sevdiği bir kimsenin kalbini kırar.

Rüyada Kara Lahana Yemeği Görmek

Rüyada kara lahana yemeği görmek, rüya sahibini teselli edecek bir kimsenin çok yakınında olduğuna işaret eder. Rüya yorumcularına göre bu rüya kötü gün dostlarına sahip olmaktır.

Rüyada Kara Lahana Sarmak

Rüyada kara lahana sarmak, kederi ve ızdırabı içinde yaşamaktır. Kişi birçok üzüldüğü olaya göz yumar. Aynı zamanda evladı ya da eşi gibi yakınlardan kırıldığı her anı yaşamamış sayar. Diyanete göre bu rüyayı gören kişi yakın zamanda Allah için hayırlı bir iş yapmalıdır.

Rüyada Kara Lahana Tarlası Görmek

Rüyada kara lahana tarlası görmek, rüya yorumcularına göre sevdiğin insanın uzak bir yere gitmesine işaret eder. İyi bir olay nedeni ile de olsa evlatların uzağa girmesi de aynı rüyaya işaret edecektir. Fakat Diyanete göre bu rüya haksız yapılan miras paylaşımı anlamına gelir.

Rüyada Kara Lahana Çorbası Görmek

Rüyada kara lahana çorbası görmek, kişi için karışık duygular yaşayacağı bir evreye girmek anlamına gelir. Rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişi yakın zamanda bir karar vermek durumunda kalacak ancak uzun bir süre düşüncelere tutulacaktır.

Rüyada Kara Lahana Toplamak

Rüyada kara lahana toplamak, rüya yorumcularına göre rüyayı gören kişinin haksız yere uğrayacağı üzüntülü olayları işaret eder. Kişi yakın zamanda iş yeri ya da hanesi içinden birileri tarafından haksızlığa uğrayacaktır.

Rüyada Kara Lahana Almak

Rüyada kara lahana almak, rüya yorumcularına göre rüyasında kara lahanayı alan kişi çok çalışıyor fakat emeğinin karşılığını almıyordur. Ancak Diyanete göre bu rüya helal olmayan bir şeyleri kullanmak anlamına gelir.

Rüyada Kara Lahana Pişirmek

Rüyada kara lahana pişirmek, rüya yorumcularına göre rüya sahibinin bir iş ile uzun süre uğraşması anlamına gelir. Çok yorulmak ve çok çaba sarf etmek anlamındadır. Diyanete göre bu rüyayı gören kişi kendisine ait olmayan bir kazancı hanesi içinde kullanıyor olmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani