Rüyada “Rüyada Kara Fatma Görmek” Görmek

Rüyada Kara Fatma Görmek

Rüyada Kara Fatma görmek, çoğu kez sinsi bir düşman ile bağdaştırılır. Rüyasında kara fatma gören kimse, gerçek yüzünü gizleyen, kötü emellere sahip olan ve rüya sahibinin yüzüne gülümseyip arkasından iş çeviren bir düşmana sahip demektir. Rüyada kara fatma görmek, çoğu rüya tabircisi tarafından yapılmakta olan yorumlara göre de rüyada kara fatma görmek kişinin gizli bir düşmanı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kara Fatma Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kara fatma görürse, etrafındaki insanlara karşı dikkatli olmalı ve dost olarak kabuk ettiği hiç kimseye güvenmemelidir.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyasında kara fatma gören birini hayırlı sonuçlar beklemez.

Rüyada Kara Fatma Öldürmek

Rüyada karafatma öldürmek, düşmana karşı kazanılan zafer ile tabir olunur. Rüyasında kara fatma öldürdüğünü gören biri düşmanını alt ederek onu kendisinden uzaklaştırır ve sonunda refaha kavuşur.

Rüyada Karafatma Atmak

Rüyada karafatma atmak, kişinin etrafının düşmanlarla çevrili olduğuna, birinden kurtulup diğeriyle baş etmek zorunda kalmaya delalet eder. Rüyasında karafatma attığını gören biri sürekli düşmanları ile mücadele etmek zorunda kalacak ve bu durum onu fiziksel ve ruhsal anlamda güçsüz bir duruma getirecektir.

Rüyada Karafatma Yavrusu Görmek

Rüyada karafatma yavrusu görmek, kişinin son zamanlarda fiziksel açıdan kendisini iyi hissetmeyeceği şeklinde yorumlanır. Bu rüyaya göre rüya sahibi bazı insanlar ile yaşayacağı anlaşmazlıklar yüzünden fiziksel bir hasara maruz kalacak ve bu süreç onu zihinsel olarak da yoracaktır.

Rüyada Karafatma Sürüsü Görmek

Rüyada karafatma sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin etrafının düşmanlarla çevrili olduğuna ancak hepsi gerçek kimliklerini gizledikleri için rüya sahibinin bunun farkında olmadığına delalet eder. Rüyasında karafatma sürüdü gören biri birçok düşmanı ile aynı anda mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Karafatma Yuvası Görmek

Rüyada karafatma yuvası görmek, kişinin düşmanlarının içine kadar girdiğine, artık onlardan biri olduğuna ve hatta onlarla iş birliği yaparak dost haline geldiğine işaret eder. Rüyasında karafatma yuvası gören biri düşmanlarını artık dost olarak görmeye başlar.

Rüyada Karafatma Yumurtası Görmek

Rüyada karafatma yumurtası görmek, kişinin düşmanını açığa çıkarması ile tabir olunur. Rüyasında karafatma yumurtası gören biri dost gibi görünen bir düşmanının açığını yakalayarak onun gerçek yüzünü herkese gösterir ve kendisini de büyük bir beladan kurtarmış olur.

Rüyada Evde Karafatma Görmek

Rüyada evde karafatma görmek, düşmanların çok yakında olduğu ve rüya sahibin bu konuda dikkatli olması gerektiği anlamındadır. Rüyasında evde karafatma gören biri düşmanından gelecek her türlü tehlikeye hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Uçan Karafatma Görmek

Rüyada uçan karafatma görmek, düşmanın kendiliğinden pes etmesine işarettir. Rüyasında uçan karafatma gören bir kimse, hiçbir girişim göstermeden düşmanlarının yavaş yavaş etraftan kaybolacağına şahit olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani