Rüyada “Kaplumbağanın Koşması” Görmek

Kaplumbağanın Koşması
Rüyada kaplumbağanın koşması ne anlama gelir ve İslami açıklaması nedir? Ayrıntılara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Rüyada kaplumbağanın koşması işlerin ters gitmesi, yokluk, bolluğun kısılması gibi anlamlara gelebilir. Genellikle İslam alimleri bu rüyayı olumsuz yorumlarlar. Rüyanın doğru yorumlanması adına rüya öğelerinin detaylı şekilde incelenmesi gerekir. Koşan kaplumbağa eğer mutlu ise, yardıma ihtiyacı yoksa rüyanın olumlu anlamları daha ağır basar. Kişilerin kısmetleri açılabilir. Eğer kaplumbağada bir zorlanma, bir işi yapamama gibi durumlar söz konusu ise de rüyanın olumsuz anlamları ağır basar. Rüya sahibi kişi kendini ani gelişen bir yokluğun içine bularak şaşırabilir.

Rüyada Kaplumbağanın Yavaş Yavaş Koştuğunu Görmek

Rüyada kaplumbağanın yavaş yavaş koştuğunu görmek rüya sahibinin iş yerinde başarısın düşmesi anlamına gelir. Rüya sahibi beklediği terfiyi alamadığını öğrenerek şaşırabilir. Ayrıca iş yerinde üzerinde çalışılan projelerin sonucunu almak sanılandan daha zor olabilir. Bir diğer İslam alimi kaplumbağanın yavaş koşması, işlerin zamanında olması anlamına gelir ve anlamı aslında olumludur. Kişi eğer bir projeden sonuç almak istiyorsa bu rüyayı gördükten sonra sonuçları almak mümkün olacaktır.

Rüyada 2 Kaplumbağanın Koştuğunu Görmek

Rüyada 2 kaplumbağanın koşmasını görmek bereketin artması, rüya sahibi kişini daha çok para kazanması, emek verilen işten sonuç almak gibi anlamlara gelir. Rüya sahibi bu rüyayı gördükten sonra işlerinde daha başarılı bir insan haline gelecektir. Çevresi tarafından başarısı nedeni ile sayılan ve sevilen bir insan haline gelecektir. 2 kaplumbağanın koşması rüya sahibinin yeteneklerinin artması anlamına gelir. Kişi daha önce varlığını bilmediği yeteneklerinin olduğunu fark edebilir.

Rüyada Kaplumbağanın Bahçede Koştuğunu Görmek

Rüyada kaplumbağanın bahçede koşmasını görmek kısmetin açılması anlamına gelir. Özellikle uzun zamandan beri kendilerine göre uygun bir insan bulmakta zorlanan kişiler sonunda hayatlarının aşkı ile tanışacaklardır. Kaplumbağanın bahçede koşması genel olarak olumlu anlamlara sahip bir rüya olduğundan sevilmektedir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kaplumbağanın bahçede koşması rüya sahibi kişiye yüklü miktarda para kalması anlamına gelir. para yakın birinin vefatı aracılığı ile kalacaktır. Bu para rüya sahibi tarafından olumlu işlere harcanacaktır. Para boyutu o kadar büyük olacaktır ki, rüya sahiplerinin yaşamlarında uzun seneler boyunca çalışmalarına gerek kalmayacaktır.

Rüyada Kırmızı Renkli Kaplumbağanın Koştuğunu Görmek

Rüyada kırmızı renkli bir kaplumbağanın koşmasını görmek rüya sahibi kişinin garip olaylar yaşaması anlamına gelir. Bu olaylar iş hayatında yer alabileceği gibi kişinin özel hayatında da yer alabilir. Kişi, hiç beklemediği insanlar yüzünden kendini beklenmedik olayların içinde bulabilir. Kırmızı renkli kaplumbağa yakın zamanda yaşanacak bir tehlikenin habercisi olabilir.

Rüyada Kaplumbağanın Evin İçinde Koştuğunu Görmek

Rüyada kaplumbağanın ev içinde koşması maddi gücün sınırlanması anlamına gelir. Kişi borç içinde kalabilir. Maddi yokluk nedeni ile rüya sahibi depresyona girebilir, psikolojik anlamda yıpranabilir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada kaplumbağanın evin içine girmesi problemlerin yaşanmasına neden olur. Özellikle kişisel hayatta yaşanan problemler rüya sahibinin kötü günler yaşamasına neden olabilir. İslam alimleri kaplumbağanın evin içinde görülmesinin kötü sonuçları olduğu konusunda rüya sahiplerini uyarmışlardır.

Rüyada Kaplumbağanın Koştuğunu ve Ters Döndüğünü Görmek

Rüyada kaplumbağanın koşması ve ardından ters dönmesi evcil hayvan sahiplenmek anlamına gelir. Rüya sahibi uzun zamandan beri içinde olan istekleri sonunda hayata dökmek için fırsat bulmuşlardır. İslam alimlerine göre bu rüyayı gören kişiler hayatlarında istedikleri her şeyin elde edilmesi mümkün olan bir hayata başlayacaklardır. İstekler ister özel hayatta ister iş hayatında olsun aynı başarının  yakalanması mümkün olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani