Rüyada “Rüyada Kaplıca Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kaplıca Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kaplıca görmek, rüyayı gören kişinin akılsızlığı nedeniyle sıkıntılı günler yaşayacağına, hayatında zor günler geçirerek mutsuz bir yaşam süreceğine yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyada kaplıcaya girmek, rüya sahibinin bütün iyi huylarını bırakarak kötü yollara sapmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada görülen termal kaplıca, çevresindeki insanların gözünde değerini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Kaplıca Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kaplıca görmek, ile ilgili olarak Kirmani ( r.a) buyurmuştur ki; rüyada kaplıcada bulunduğunu gören kişi bütün sıkıntılarından kurtulup yeni bir hayata başlayacağına işarettir. Aynı zamanda bu yeni hayatında çok huzurlu günler geçireceğine delalet eder. Rüyada kaplıca suyu görmek, rüyayı gören kişi mantıklı kararlar vererek yeni bir hayata adım atmaya yorumlanır. Kişinin bu yeni hayatında maddi ve manevi huzura ereceğine delalet eder.

Rüyada Kaplıcaya Gitmek

Rüyada kaplıcaya gitmek, rüyayı gören kişinin hayatını düzene sokmak ve mutlu bir hayat yaşamak için mücadele vereceğine işaret eder. Rüyada kaplıcaya gittiğini görmek, maddi sıkıntılardan kurtulup çocuklarına daha rahat ve konforlu bir yaşam sunmak için çabalar göstereceğine delalet eder. Bu çabaların karşılığını alacağına delalet eder.

Rüyada Kaplıcada Yıkanmak

Rüyada kaplıcada yıkanmak, rüya sahibi hasta ise iyileşir, mutsuz ise keyfi yerine gelir, korkularını yener. Başarısızlığa neden olan bütün engelleri kaldırarak her türlü mutluluğu ve başarıyı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kaplıcada Yüzmek

Rüyada kaplıcada yüzmek, rüya sahibinin yeni bir ev alacağına ve ya çalışma hayatında istediği mevkiye terfi edeceğine ve huzurlu, mutlu geçecek yeni bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Sıcak Kaplıca Görmek

Rüyada sıcak kaplıca görmek, rüyayı gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına, alacağı yeni kararların mutluluk ve huzur getireceğine işaret eder. İş hayatında ya da özel hayatında atacağı yeni adımların doğru ve isabetli olacağına bu kararlar sayesinde başarılar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Kaplıcada Balık Görmek

Rüyada kaplıcada balık görmek, rüya sahibinin yapacağı işte maddi ve manevi olarak kârlı çıkacağına, rüya sahibinin bulunduğu sıkıntılara sabrederek ve Allaha çok dua ederek selamete çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Kaplıca Çamuru Görmek

Rüyada kaplıca çamuru görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından kandırılarak zarara uğrayacağına ve uğradığı zararlar karşısında üzüntülü ve sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Bazı rüya tabircileri ise rüyada kaplıca çamuru görmek, rüya sahibine atılacak iftira karşısında kendini aklamaya çalışacağına ve kısa sürelide olsa başının ağrıyacağına işaret eder.

Rüyada Ilıca Görmek

Rüyada ılıca görmek, rüya sahibinin bozulan sağlığının tekrar yerine gelerek huzurlu günler yaşayacağına, bazı yorumculara göre de çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Şifalı Su Görmek

Rüyada şifalı su görmek, rüya sahibinin tedavi gerektiren bir hastalığı olacağına ve bu hastalıktan dolayı bir müddet zor günler geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi bozulan sağlığına kısa sürede kavuşarak daha mutlu günler geçireceğine delalet eder. Rüyada şifalı su içtiğini gören kişi ise rüya sahibinin umudunu kaybettiği bir işin olacağına ve bu duruma çok sevineceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani