Rüyada “Rüyada Kapkaç Görmek” Görmek

Rüyada Kapkaç Görmek

Rüyada Kapkaç görmek, kişinin özgür iradesi ile alacağı kararların hemen akabinde pişman olmasına işarettir. Rüyada kapkaççı dövmek, sanata ve ilme yönelip parayı boş vermesine yorumlanır. Rüyada kapkaça uğramak, fakir ama gururlu bir hayat sürmesine işarettir. Rüyada kapkaç yapmak, inatçı bir insan olarak mücadelesini kendi ve aile saadeti için sürdürmeye, asla yılmamaya işaret eder. Rüyada kapkaççıdan kaçmak, kuvvetli bir insan olup kimseye eyvallah etmemeye, sırrını saklamaya, ayıbını örtmeye, doğru yol tutturmaya delalettir.

Rüyada Kapkaç Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kapkaç görmek, İmam Nablusi demiştir ki; haram yiyen kişilerden uzak durmaya, takva sahibi olmaya, salih ameller işlemeye ağırlık vermeye, büyüklere saygı duymaya ve küçüklerin sevgisini kazanmaya delalettir. Aynı zamanda haram mala uzanan el ile birlikte kendi geçmişinin temizliğini kirletmek, karartmak manalarını da taşır.

Rüyada Kapkaççı Görmek

Rüyada kapkaççı görmek bir yangın felaketi sonucu evdeki malların çoğunu kaybetmeye delalet eder. Kendisine yazılmış bir vasiyeti yerine getirmeye, tarihin derinliklerinde kalan bir sırrın öğrenilmesi ile birlikte aileye yabancılaşmaya, bir bıçakla saldırıya uğramaya, ince ve görgülü davranışlar ile yeni bir sevgili bulmaya işarettir.

Rüyada Kapkaç Yapmak

Rüyada kapkaç yapmak bir bavul toplayıp uzaklara gitmeye, ağırbaşlı davranışlar sergileyip büyüklerin gözüne girmeye, ani verilen bir ayrılık kararı ile birlikte yalnız kalmaya, geçmişe takılı kalmaya, ihanet etmeye ya da ihanet edilmeye, poşetler dolusu alışveriş yapıp ev halkını sevindirmeye işarettir.

Rüyada Kapkaççıyı Yakalamak

Rüyada kapkaççıyı yakalamak sevgilinin gözünde hoşa gidecek hareketlerde bulunmaya, onun gözünde bir kahramana dönüşmeye, sevgiliye evlilik teklifi etmeye, karşılığında evet cevabı almaya, kapalı bir yerde volta atmaya, reçete yazdırmaya, boşluğa düşmeye, çatı katında bir daire tutmaya işarettir.

Rüyada Kapkaççı Dövmek

Rüyada kapkaççı dövmek görevi kötü kullanmaya, kendisine güvenen insanların güvenini boşa çıkarmaya, başarısız bir öğrenci olmaya, iş yerinde yanlış anlaşılıp kovulmaya ya da istifaya zorlanmaya işaret eder.

Rüyada Kapkaça Uğramak

Rüyada kapkaça uğramak çay kahve eşliğinde hoş sohbet insanların bir çatı altında bulunduğu bir ortamda ağırlanmaya, zengin ve gösterişli bir aile tarafından yardım görmeye, hazine bulmaya, maaşlı bir iş bulup çalışmaya işarettir.

Rüyada Kapkaççı Kovalamak

Rüyada kapkaççı kovalamak kaçan fırsatların ardından yas tutmak yerine daha hınçlı, daha güvenli bir şekilde fırsatları kovalamaya işaret eder.

Rüyada Yan Kesici Görmek

Rüyada yan kesici görmek helal olan ile yetinmeyip haram olana uzanan ellerin varlığına işarettir. Bu kişiler aile içerisinden olabileceği gibi akrabalar içinden de olabilir. Aynı zamanda az ile yetinmemek, çok olana şükretmemek, hep daha fazlasını istemek sonucunda açgözlü biri olup çıkmaya işarettir.

Rüyada Yan Kesici Yakalamak

Rüyada yan kesici yakalamak iş yerinde verilen bir görevi başarılı bir şekilde yerine getirmeye, patronlardan ve şeflerden övgü dolu sözler işitmeye, rütbe kazanmaya, önemli bir ikilik olayında doğru noktayı tercih etme, ihtiyaç sahiplerini babacan bir karşılamaya, misafirleri ağırlamaya, zenginin karşısında fakirin yanında olmaya delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani