Rüyada “Rüyada Kapı Silmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kapı Silmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kapı silmek, rüya yorumcularının genel kanaatine göre çok yakın bir yakın geçmişe kadar ailesinin her türlü özel işlerine burnunu sokan kimseye işarettir. Rüyada kapı sildiğini görmek, yakın akraba veya arkadaşlar veya eş dost yüzünden olmadık sıkıntılar yaşamak zorunda kalan kişiye yorumlanır.

Rüyada kapı önünü silmek, rüyayı gören kişinin bir karar alarak hayatını sil baştan kurgulamak için adım atacağına yönünde yorumlanmaktadır. Rüyada evin kapısını silmek, bu kapıyı silen kişi artık eskiden tamamen bağımsız eskilerin sıkıntı ve derdinden uzak bir şekilde kafası daha rahat ve daha sakin bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kapı Silmek İslami Anlamı

Rüyada Kapı silmek, İslam alimleri genelde rüyaların yorumlarını yaparken özellikle şeytani olmayan bu gibi insanı yani kişiye hayatına dair yön veren rüyaların sonuçlarını her zaman olumlu görmektedir. Özellikle 20.yy alimlerinden Ömer b. İbrahim (r.a) bu tür rüyaların daima pozitif şekilde yorumlanmasını ve rüyayı gören kişilerin ibadete ve ailesine daha fazla yönelmesini tavsiye eder.

Rüyada Beyaz Kapı Silmek

Beyaz rengi bilindiği gibi İslam da çok özel yeri olan ve her zaman temizliği paklığı ve güzelliği simgeleyen bir renktir. Rüyada beyaz kapı sildiğini gören kişi hayatının geri kalanında eskiye nazaran çok daha iyi ameller yapması gerektiği ve eskiden kalan kötü alışkanlıklarına bir son verip artık hayata daha sağlam adımlar ile yürümesi gerektiğine işarettir. Son zamanlarda canını sıkan ve onu sıkıntıya sokan sevdiklerinin onu daha fazla üzmesine izin vermeden daha sağlıklı ilişkiler kurmasına işarettir.

Rüyada Tahta Kapı Silmek

Tahta ham maddesi ağaç olan ve ham maddesi sebebi ile rüyaya olumlu anlam katan bir maddedir. Tahta kapıyı sildiğini gören kişi, hayatında bulunan sert ve katı kalpli insanların artık onu daha fazla üzemeyeceği hayata dair çok daha umutlu olması gerektiği ve çevresine daha sevecen yaklaşması gerektiği manasına gelir.

Rüyada Kapı Camı Silmek

Cam silmek rüya da her zaman önün açılmasına işaret eder. Önünüze geçen ve sizi sıkıntıya sokan kişilerin artık sizin yakanızdan düşeceğine işarettir.

Rüyada Kapı Önünü Silmek

Kapı önünü silmek sizin etrafınızda özellikle de en yakın çevrenizde size sürekli musallat olan birilerine işaret eder. Siz bu kişilere karşı daha dikkatli olmalı ve olabildiğince sakin ve dikkatli yaklaşmalısınız. Sizin sakin ve onları umursamaz takmaz tavrınız sayesinde bu sıkıntıdan kurtulmanıza işarettir.

Rüyada Kapı Temizlemek

Kapı her zaman hayra da şerre de yorumlanabilen bir şeydir. İnsan hayatında hayra da şerre de açılan pek çok kapı mevcuttur. Fakat temizlenen kapı, yanlış gidilen bir yoldan dönülmesi ve artık daha kesin kararlar ile yürüneceğine işarettir.

Rüyada Kapı Yıkamak

Rüyada kapı yıkamak ve kapı silmek arasında yorum itibari ile tek fark, kapı yıkadığını gören kişi sıkıntılardan çok daha erken kurtulabilir bunun yolu ise sabırdır.

Rüyada Kapı Kolu Silmek

Kapı kolu görmek yakın bir zamanda kendisine yeni açılacak iş imkanına ve sona erecek olan maddi imkansızlıklara işarettir. Genel itibari ile daha çok çalışmaya teşvik edici bir rüyadır

Rüyada Kirli Kapı Silmek

Silinen kirli kapı dertlerin yavaş yavaş su gibi akıp gideceğine bir işarettir. Daha inançlı ve ibadetlerine sarılıp yeni bir hayata merhaba deme vaktinin geldiği yönünde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani