Rüyada “Rüyada Kapan Görmek” Görmek

Rüyada Kapan Görmek

Rüyada Kapan görmek, kişinin vesveselere kapılmasına, kendi kendine kurup üzülmesine işarettir. İmam Nablusi buyurmuştur ki: Rüyada görülen kapan güzelce hazırlanmaya, bayram hazırlıklarına, düşmanlardan kurtulup dostlar ile birlikte mutlu mesut bir şekilde ömür sürmeye delalettir. Rüyada kapan kelimesi bir erkek tarafından dile getiriliyorsa ve duyuluyorsa bu uyarmak ve sırdaşlık teklif etmek manalarına gelmektedir.

Rüyada Kapan Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kapan görmek, rüyayı gören kişinin aile saadeti sarsılır ve kişi günaha saplanmaya, kaliteli bir birey iken serseri bir bireye dönüşmeye, ailenin icazetini almadan kötü işlere kalkışmaya delalettir. Rüya sahibi ortalık yerde mallarından bahsetmemeli, kötü niyetli kişilerin bakış açılarını kendisine çekmekten uzak durmalıdır.  Rüyada eşinin fare tuzağına ayağını kaptırdığını gören kişi eşi aracılığıyla fitne fesada karıştırılan komşusunu sert bir dil ile eleştirir.

Rüyada Kapan Kurmak

Rüyada kapan kurmak bir dostu yaptığı hatayı fark etsin diye tatlı ve dostane bir dille uyarmak anlamına gelir. Kurduğu kapana büyük bir hayvanın yakalandığını gören kişinin cüzdanı bollaşır, sofrası bereketlenir.

Rüyada Kapana Yakalanmak

Rüyada kapana yakalanmak zorlu bir sınav sürecinden alnının akıyla geçmeye işarettir. Aynı zamanda madalya ve diploma gibi başarıyı takdir eden bir belgenin resmi bir makam tarafından imzalanması manasını taşımaktadır.

Rüyada Kapana Kısılmak

Rüyada kapana kısılmak rüya sahibini bekleyen uzun bir depresyon sürecine işarettir. Bu depresyon yazın başlarsa kışın; kışın başlarsa yazın bitecek demektir. Rüyana kapana kısılıp bacağının komple kan içinde kaldığını gören kişi geçmişinde yaptığı bir hata ile yüzleşmek zorunda kalır.

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Rüyada fare kapanı görmek hikaye anlatarak halkı uyutmaya, uykuda olan insanların mallarını ve parasını gasp etmeye yorumlanır.  Rüyada fare kapanına takılmak, kötü insanların at sürdüğü yasa dışı bir orduya katılmaya, hak yemeye işaret eder.

Rüyada Sinek Kapanı Görmek

Rüyada sinek kapanı görmek çamurlar içerisinde hazine bulmak için ellerin kirlenmesi, sonra daha ak olarak hayırlı işlerde üretime geçmesine delalettir. Rüyasında sinek kapanına yakalanmış onlarca sinek gören kişinin malın ve evinde gözü olan onlarca kişi var demektir.

Rüyada Tuzak Görmek

Rüyada tuzak görmek şirazesi kaymış ve kötü yola sapmış arkadaşları bu hatalarına karşı uyarmaya, iyi bir arkadaş olmaya, kopya çekerken yakalanmaya, öğretmenleri tarafından düşük not ile cezalandırılmaya, sınavlardan başarısız notlar almaya, okula geç kalmaya, karne gününde mutsuz olmaya işarettir.

Rüyada Fare Tuzağı Görmek

Rüyada fare tuzağı görmek kişinin kendi küçük kıyametini yaşayacağına ve ölümü tadacağına işaret eder. Rüyada fare tuzağındaki peyniri yediğini gören kimse açlık ile sınanır ve nefsini sürekli olarak terbiye eder.

Rüyada Kapan Denmesi

Rüyada kapan denmesi bir tuzak karşısında uyarıcı nitelikte ikazlarda bulunan bir arkadaşın, bir sırdaşın varlığına işaret eder. Rüyada bir kadının ağzından kapan kelimesini duyan kişi sadakatsizlik ile suçlanıp ve eşi tarafından boşanmaya zorlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani