Rüyada “Rüyada Kapalı Yol Görmek” Görmek

Rüyada Kapalı Yol Görmek

Rüyada Kapalı Yol görmek, kişinin başka birinden hastalık kapmasına, bir süreliğine yatağa bağlı bir şekilde vakit geçirmesine delalettir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki: Rüyada kapalı yolu açmak, kişinin amaçları doğrultusunda ilerlemesine, çok çalışmasına ve mesai harcamasına işarettir. Rüyada kapalı yoldan geçmek, kişinin yorulmasına rağmen vazgeçmemesine, mücadele ederek hem kendisini hem de ailesini üst bir mertebeye erişmesine işaret eder.

Rüyada Kapalı Yol Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kapalı yol görmek, bu rüyayı gören kişi hiç ummadığı kişilerden yardım alır. Rüyasında karla kaplı yolu adımlarıyla geçen kişi tüm zorluklara karşı mücadele etmeyi sürdürür. Bozuk yolda yürürken düştüğünü gören kişi hatalarından ders almaz ve sürekli kınanacak davranışlar sergiler. Rüyasında kendi elleriyle asfalt yol ürettiğini gören kişi ilim ya da zanaat yoluna girer ve orada yükselerek birçok insana faydası dokunacak icraatlara imza atar. Rüyasında toprak yol içerisinde irili ufaklı solucanların ayakları üzerinden gövdesine doğru çıktığını gören kişi için tehlike çanları çalmaktadır.

Rüyada Kapalı Yol Açmak

Rüyada kapalı yol açmak kişinin birçok insana faydası dokunacak eylemler içerisinde bulunması manası taşır. Kapalı yolu tek başına açan kişi önüne gelen tüm sıkıntıları ve badireleri vakur bir şekilde atlatır.

Rüyada Kapalı Yola Girmek

Rüyada kapalı yola girmek kişinin matematik ya da geometri gibi zor bir derste yardım alarak okulunu başarılı bir şekilde bitirmesine, mezuniyete, mevki atlamasına, tecrübeli biri olarak kapalı olan yollara girmeye hazır olmaya işarettir.

Rüyada Kapalı Yolu Geçmek

Rüyada kapalı yolu geçmek zahmetli bir işi kolay bir şekilde aşmak, amaca varmak, hedef doğrultusunda her yol mubah diyerek önüne geleni elemek manasını taşır. Kapalı yolu yardım almadan geçen kişi hayatta tek başına ve güçlü olur.

Rüyada Karla Kapalı Yol Görmek

Rüyada karla kapalı yol görmek kişinin üzüntü ve ders sahibi olacağının işaretidir. Aynı zamanda kar temizlik manasına gelir. Evinin önünün kar ile kaplı olduğunu gören kişi hanesini kötü niyetli insanlara karşı bir şekilde korumuş olur.

Rüyada Trafiğe Kapalı Yol Görmek

Rüyada trafiğe kapalı yol görmek evdeki hesabın çarşıya uymadığını, gidilecek onca hedeften sonra insanın başka amaç bulamayarak sıkılacağını simgeler. Trafiğe kapalı yola aracı ile birlikte girip kaza yaptığını gören kişi gerçek hayatında bir dizi talihsiz olaylar yaşar.

Rüyada Bozuk Yol Görmek

Rüyada bozuk yol görmek arkadaş kurbanı olmaya delalettir. Bu rüyanın sahibi ailesinin ve yakın çevresinin ikazlarına rağmen kötü arkadaşlar ile vakit geçirerek zamanını ve sağlığını heba eder.

Rüyada Asfalt Yol Görmek

Rüyada asfalt yol görmek uygarlığa, medeni olmaya, iki kişi arasındaki meselelerin kibar ve vakar bir şekilde çözüme ulaştırılmasını, sağlık sigortasının yaptırılarak daha güvenli ve temkinli bir hayata girileceğinin işaretidir.

Rüyada Toprak Yol Görmek

Rüyada toprak yol görmek ölümün habercisidir. Yıllardır ağır ve yatalak olan bir hastanın hakkın rahmetine daha fazla acı çekmeden ulaşacağının bir sembolü olmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani