Rüyada “Rüyada Kapalı Kadın Görmek” Görmek

Rüyada Kapalı Kadın Görmek

Rüyada Kapalı Kadın görmek, rüya tabircileri tarafından bu rüya genel olarak hayırlı işlere işaret ettiği şekilde yorumlanır. Rüyasında tanımadığı kapalı kadını görmek, bu rüyayı gören şahsın karşısına çıkacak iyi ve yeni arkadaşlık ve ilişkilere delalet eder. Rüyada kapalı kadın gören kimse için, bu rüyanın asıl amacı hayırlı bir eş bu kişiye yaklaşıyor kendine çeki düzen ver ve amelin ile yaşamın ile bu eşe layık ol demektir.

Rüyada Kapalı Kadın Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kapalı Kadın görmek, bu rüyayı gören kişi hakkında alimlerin özellikle İbn-i Ömer (r.a) yorumu ise rüyayı gören kişilerin eşlerinin sadık kişilerden olacağıdır. Bu kişilerin aile bağları ve saadetleri çok kuvvetli olacağı yönünde işaret olarak algılanır bu rüya. Rüyayı gören kişi bekar bir genç kız ise bu rüya, aile büyüklerinin kendisine vereceği nasihatlerin bir işaretidir. Bekar bir erkek için bu rüya görücü usulü yapılacak evliliğe ya da kız çocuğuna delalet eder.

Rüyada Kapalı Kadın Dövmek

Rüyada kapalı kadını dövmek hayra alamet değildir. Kişinin içinde bir takım insanlara karşı beslediği kinin dışa vurumu olarak algılanır. Kin beslediği kişilere karşı daha sabırlı ve sevecen yaklaşması yönünde bir işarettir bu rüya.

Rüyada Kapalı Kadınla Konuşmak

Rüyada kapalı bir kadın ile konuşmak çok yakında karşısına çıkabilecek hayırlı bir nasibe işaret eder. İşlerini yavaş yavaş yoluna koymaya başlayan bu rüyayı gören kişinin amellerine ve ibadetlerine daha dikkatli bir şekilde devam etmesi sayesinde karşısına ilim irfan sahibi hayırlı bir eş çıkacağına işaret eder.

Rüyada Kapalı Güzel Kadın Görmek

Rüyada görülen kapalı güzel kız güzel kısmete ve evliliğe işaret eder. Alimlerin geneli yorumu en kısa zamanda hayırlı bir eş ile yapılacak olan nikaha delalet eder fakat kendine ve çevresine daha saygılı ve dikkatli olmasını şart koşar bu rüya.

Rüyada Kapalı Kadınla Evlenmek

Bu rüyayı gören kişi kısa bir süre sonra yapacağı düğünün hayrını ve bereketini alacağını Allah’ın izni ile görür. Bu almış olduğu evlilik kararının rüyayı gören hayatında ki meydana getireceği yeniliklere delalet eder.

Rüyada Yüzü Kapalı Kadın Görmek

Rüyada yüzü kapalı kadını görmek kişinin kısmetinin kapalı olduğuna veya evlilik konularında pek ciddi olmadığına işarettir. Bu konularda daha dikkatli ve daha sağlam adım atması için bir uyarıdır.

Rüyada Kapalı Kadını Açık Görmek

Rüyada kapalı birini açık görmenin rüya tabiri, kişinin işleyeceği büyük bir günaha işaret etmektedir. Rüyada görülen kişiyi, rüyayı gören kişi tanıyor ise, onun hayırsız bir işe girişeceğine yorumlanır bu rüya.

Rüyada Kapalı Genç Kadın Görmek

Rüyada Kapalı genç kadın görmek, genel itibari ile evliliğe ve yeni bir hayata yorumlanır. Rüyada kapalı genç kadın gören kimse için, tanımadığını birisini bu şekilde görür ise ikiyüzlü kimseler ile tanışacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Başörtülü Kadın Görmek

İçine girdiği evlilik sürecinde veya girmeyi düşündüğü evlilik sürecinde, rüyayı gören kişinin ümitsizlik içerisinde olduğuna işarettir. Fakat yapması gereken tevekkül edip doğru adım atmaktır

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani