Rüyada “Rüyada Kapak Görmek” Görmek

Rüyada Kapak Görmek

Rüyada kapak görmek, rüyayı gören kişinin gönlünün geniş olması ve kişinin iyi niyetli olması ile yorumlanır. Rüyada kapak gören kişi yaşayacağı olumsuz olaylar karşısında gönlünü ferah tutmalıdır. Rüyada kapak kapatmak, rüya sahibi başka bir kişi tarafından daima koruyup kollanır ve bu kişi tarafından yaptığı hatalar kapatılmaya çalışılır. Bu kapak rüyası hayırlı, iyi ve güzel bir rüya olup rüya sahibini sıkıntılarından kurtaracağına işaret eder. Bu rüyanın İslami yorumu ise şöyledir; kişi etrafındaki kişiler tarafından çok sevilir ve daima o kişiler tarafından korunup kollanmaktadır.

Rüyada Kapak Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kapak görmek, bazı din alimleri bu rüyanın tabirini şu şekilde yorumlamıştır; Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişi hayırlı bir rüya görmüştür. Rüya sahibini çok seven birinin olduğunu ve bu kişinin rüya sahibinin yanlışlarını düzeltmek ve kapatmak için çaba gösterdiğine yorumlamıştır. Kirmani (r.a) yorumu; rüya sahibinin etrafındaki iyi dostlarının artacağına ve bu iyi dostlarının her derdine çare bulacağına diye yorumlamıştır.

Rüyada Kapak Açmak

Rüyada kapak açmak, bu rüyayı gören kişi dostunun, arkadaşının ve sevdiği birinin derdinin ve ya sorununun olduğunu fark ederek ona yardım etmesiyle yorumlanır. Rüya sahibi bu kişinin derdine çare bulmak için elinden geleni yapması ile yorumlanır.

Rüyada Kapak Yutmak

Rüyada kapak yutmak, rüya sahibinin sevineceği bir haber alacağına ve bu haberden sonra daha huzurlu, daha hayırlı, daha bereketli ve güzel günler yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi bu sevinçli haberden sonra daha iyi işler yapacaktır.

Rüyada Kapak Toplamak

Rüyada kapak toplamak, rüya sahibinin kötü dostlarının azalıp iyi dostlarının artacağına ve bu iyi dostlarının kötü günde her zaman yanında olarak rüya sahibine destek olacağına delalet eder. Rüya sahibi tüm kötü ve zor günlerini bu iyi dostları sayesinde kolayca atlatacaktır.

Rüyada Kapak Kapatmak

Rüyada kapak kapatmak, rüya sahibi etrafındaki bir kişinin çok önemli bir sırrını öğrenecek ve bu sırrı saklamak için elinden geleni yapacaktır.

Rüyada Cam Kapak Görmek

Rüyada cam kapak görmek, kişinin derdini ve sırrını kimseye anlatmadan kendine saklayarak mutlu, huzurlu olmaya çalışmasına yorumlanır. Rüya sahibi oldukça iyi niyetli ve karşısındaki kişilere güzel düşünceler beslemektedir.

Rüyada Kavanoz Kapağı Görmek

Rüyada kavanoz kapağı görmek, rüya sahibi verdiği emeklerin karşılığını alacak ve istediği huzura, mutluluğa ve maddi anlamda istediği konuma ulaşacaktır. Kişi maddi anlamda sıkıntılardan kurtulacak ve iş yerinde istediği mertebeye ulaşacaktır.

Rüyada Tencere Kapağı Görmek

Rüyada tencere kapağı görmek, bu rüyayı gören rüya sahibi istediği şey ne ise onun gerçekleşeceğine, istediği kısmetinin hayırlı bir şekilde olacağına işaret eder.

Rüyada Göz Kapağı Görmek

Rüyada göz kapağı görmek, bu rüyayı gören kişinin mutluluğu, huzuru ve bereketi artacak, tüm hayatı hayırlı işlerle geçecek ve kişi eşi ailesi ile çok mutlu olacaktır. Kişi maddi anlamda sıkıntı çekmeyecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani